افتتاح پایگاه درمانی اربعین مدیریت درمان تامین اجتماعی ایلام در مرز مهران

با حضور نوذری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری ایلام و مديران کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی، درمان تامین اجتماعی، آموزش فنی و حرفه ای، بهزیستی و تامین اجتماعی استان ایلام به صورت رسمی پایگاه درمانی اربعین مدیریت درمان تامین اجتماعی استان ایلام در مرز مهران افتتاح شد.
افتتاح پایگاه درمانی اربعین مدیریت درمان تامین اجتماعی ایلام در مرز مهران
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، لاله ماژین مدیر درمان تامین اجتماعی استان ایلام گفت:  جهت خدمات‌رسانی به زائران اربعین پایگاه خدمات سرپایی از هجدهم مهر در مهران مستقر و تا یک هفته بعد از اربعین، فعال است.
وی اظهار کرد: این مرکز درمانی با چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال تجهیزات پزشکی و دارویی فعالیت خود را در ایام اربعین آغاز می کند.

لاله ماژین تصریح کرد: خدمات درمانگاه، شامل ویزیت پزشکان عمومی و متخصص، دندانپزشکی، تزریقات، پانسمان، خدمات فیزیوتراپی و داروخانه است.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان ایلام ادامه داد: این پایگاه در چهار شیفت کاری با ۳۰ نفر از کادر پزشکان عمومی و متخصص، پرستار و دیگر پرسنل مدیریت درمان فعالیت می کنند.

لاله ماژین تاکید کرد: همانند سال‌های گذشته در این مرکز، نیازی به ارائه دفترچه بیمه نیست و زائران در مرز مهران به‌صورت رایگان ویزیت می‌شوند.
وی گفت: کلیه کارکنان بخش درمان به صورت داوطلبانه در این مرکز خدمت می کنند و تعدادی از کادر پزشکی و درمانی از مدیریت درمان استان های دیگر در این پایگاه حضور دارند.
۲۲ مهر ۱۳۹۸ ۱۳:۱۴
کد خبر : ۱۷۰,۷۸۰
کلیدواژه ها: پایگاه درمانی ، اربعین، درمان تامین اجتماعی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید