مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: بازرسی های شبانه روزی برای حفظ اشتغال کارگران با جدیت دنبال می شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان، در نشست تخصصی با معاون روابط کار و کارکنان این حوزه به ضرورت حفظ اشتغال کارگران واحد های کارگری استان اشاره کرد و گفت: بازرسی های شبانه روزی با هدف حفظ و صیانت از اشتغال این کارگران باید همچنان با جدیت دنبال شود.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: بازرسی های شبانه روزی برای حفظ اشتغال کارگران با جدیت دنبال می شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان، برهان صلواتی با بیان اینکه بازرسی‌ها با رویکرد حُسن نظارت بر اجرای قانون کار انجام می‌شود، اظهار کرد: کاهش حوادث کارگری و سلامت روحی و جسمی کارگران همواره مهمترین دغدغه ادارات کار استان است.
گفتنی است: تلاش مضاعف برای تاسیس و تجدید انتخابات انجمن های صنفی کارگری و کارفرمایی، تداوم دوره های تخصصی آموزش قانون کار، تاکید بر ضرورت حفظ منابع بیمه بیکاری و بهره‌مندی صحیح  کارگران واجد شرایط از این منابع، کاهش مدت زمان رسیدگی به شکایات کارگری و کارفرمایی، بهره‌مندی از توانایی و ظرفیت کارشناسان برای پیشبرد اهداف و برنامه های حوزه روابط کار و... از جمله مواردی بود که در این نشست مورد بررسی و تاکید قرار گرفت.
در این نشست معاون و روسای ادارات ستادی حوزه روابط کار ضمن ارائه عملکرد کاری؛ به بیان مشکلات، چالش ها و دیدگاه های خود با هدف اجرای صحیح برنامه های پیش رو پرداختند.

۲۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۴:۴۳
کد خبر : ۱۷۰,۸۷۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید