عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون: پرداخت تسهیلات حمایتی بانک توسعه تعاون در استان ایلام با جدیت انجام می‌شود

عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون گفت: این بانک انجام فعالیت توسعه‌ای را با نگاهی ویژه در استان ایلام دنبال می‌کند.
عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون: پرداخت تسهیلات حمایتی بانک توسعه تعاون در استان ایلام با جدیت انجام می‌شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، سید باقر فتاحی عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون در جلسه ارزیابی عملکرد مدیریت شعب استان ایلام گفت: استان ایلام با توجه به سهم بالای جمعیت روستاییان و کشاورزان ازجمله نقاط حائز اهمیت طرح‌های توسعه‌ای دولت است.
وی افزود: با توجه به تراکم پایین شعب نظام بانکی در استان ایلام، حضور فعالانه بانک توسعه تعاون در حمایت از بخش‌های اقتصادی این استان موثر واقع‌شده است.
فتاحی خاطرنشان کرد: از آنجایی‌که هزینه ایجاد شغل در این استان پایین است، اعطای تسهیلات توسعه‌ای می‌تواند با ضریب بهتری به اشتغال‌زایی منجر شود.
عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون گفت: بر اساس نگاه حمایتی، نرخ مصارف به منابع استان ایلام بالاتر در نظر گرفته‌شده است تا ظرفیت کافی برای فعالیت توسعه‌ای این بانک در ایلام فراهم شود.
فتاحی با اشاره به این‌که هرگونه تسهیلات توسعه‌ای و حمایتی این بانک می‌تواند در ایجاد اشتغال و افزایش رفاه اقتصادی استان ایلام تأثیرگذار باشد،در ادامه با بیان اهمیت تأثیر عاملیت بانک توسعه تعاون در طرح‌های توسعه‌ای در ایجاد رونق اقتصادی در ایلام گفت: بر این اساس به میزان ۳۲۰میلیارد ریال تسهیلات در طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری به تعاون گران و کارآفرینان پرداخت‌شده است.


۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۱۴:۵۹
کد خبر : ۱۷۰,۹۴۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید