تاکید مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی بر لزوم حمایت قانونی از ورزش کارگری

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی خواستار حمایت قانونی از ورزش کارگری شد و گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای احیای تبصره ۲ ماده ۳۸ قانون مالیات بر ارزش افزوده که در راستای توسعه ورزش کارگری است، بکوشند.
تاکید مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی بر لزوم حمایت قانونی از ورزش کارگری
به گزارش روابط عمومی تعاون،کارو رفاه اجتماعی استان مرکزی محمدتقی آبایی با تاکید بر این مطلب اظهار کرد: اصلاح قانون حمایت از ارزش افزوده در حال بررسی در مجلس شورای اسلامی است و اگر این قانون حذف شود کارگران از مزایای حمایتی ورزشی محروم می‌شوند.

وی بیان کرد: شمار جمعیت کارگری کشور بالا است و بیش از نیمی از جمعیت استان مرکزی را نیز کارگران و خانواده‌های آنان تشکیل می دهند و این قشر برای افزایش انگیزه و روحیه در محیط کار و زندگی نیاز به اجرای برنامه‌های مختلف ورزشی دارند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی ادامه داد: تعدادی از شرکت ها و واحدهای تولیدی و صنعتی استان مرکزی به مبلغ بیش از 30 میلیارد ریال از شهریور ماه پارسال تا شهریورماه امسال از مزایای تبصره ۲ ماده ۳۸ قانون مالیات بر ارزش افزوده در زمینه توسعه ورزش کارگری بهره‌مند شده اند و انتظار است با احیای این قانون کارگران بیشتری از مزیت‌های آن بهره‌مند شوند.

وی تصریح کرد: کارگران در راستای توسعه کشور سهم و نقش به‌سزایی دارند و برنامه های حمایتی از این قشر باید روز به روز افزایش یابد.

استان مرکزی به عنوان یکی از استانهای صنعتی و کارگری کشور  یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفر جمعیت دارد.

۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۴۶
روابط عمومی تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی |
کد خبر : ۱۷۱,۰۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید