مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: اقدامات دولت تدبیر و امید برای توسعه ورزش کارگری در کردستان، بی نظیر است

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان و رئیس هیئت امنا ورزش کارگران کردستان در دومین جلسه هیئت امناء مجموعه ورزشی کارگران سنندج، از اقدامات دولت تدبیر و امید برای توسعه ورزش کارگری قدردانی کرد و گفت: این اقدامات نسبت به گذشته بی نظیر و چشمگیر است.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: اقدامات دولت تدبیر و امید برای توسعه ورزش کارگری در کردستان، بی نظیر است
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان، در این نشست که اعضای هیئت امنا از جمله نمایندگان تشکلات کارگری و کارفرمایی حضور داشتند برهان صلواتی با اشاره به تاکید قانون کار جمهوری اسلامی ایران در ارائه خدمات ورزشی به جامعه کارگری گفت: مجموعه های ورزشی در شهرستان های سنندج، بیجار، مریوان و قروه در حال حاضر در اختیار جامعه کارگری است و در سایر شهرستان ها نیز این مهم در حال پیگیری است.

صلواتی سپس به اقدامات صورت گرفته در ماه های گذشته در مجموعه ورزشی کارگران سنندج اشاره کرد و افزود: مهمترین اقدام در این حوزه، رفع مشکل تملک زمین مجموعه بود که با مساعدت و پشتیبانی های مدیران ارشد استان بویژه معاون عمرانی استاندار در حال رفع شدن است.

وی تامین اعتبار ۳ میلیارد تومانی برای تکمیل بخش دیگری از استخر شنای این مجموعه را یکی دیگر از اقدامات اساسی خواند و اظهار داشت: تلاش‌های شبانه‌روزی در جریان است تا این استخر در اختیار جامعه کارگران استان و خانواده های آنان قرار گیرد.

رئیس هیئت امنا ورزش کارگران کردستان همچنین راه اندازی هیات ورزشی کارگران استان، تشکیل و فعال نمودن ۲۵ انجمن ورزش کارگری، صرفه جویی و کاهش هزینه ها و ...  را از جمله اقدامات مهم دیگر در حوزه ورزش کارگری استان در چند ماه گذشته عنوان کرد.

۲۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۵:۵۵
کد خبر : ۱۷۱,۰۲۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید