مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: کاهش نرخ بیکاری حاصل جهت گیری صحیح مجموعه مدیریتی استان است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: توقف و کاهش نرخ بیکاری در استان کرمانشاه حاصل جهت گیری صحیح مجموعه مدیریتی استان است .
تسهیلات، اشتغال پایدار مناطق روستایی و عشایری

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه، حسن عزیزی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در دیدار با معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: جهت گیری صحیح مجموعه مدیریتی استان به ویژه شخص استاندار و معاون اقتصادی ایشان در ایجاد اشتغال با تدوین سند اجرایی توسعه اشتغال استان کرمانشاه در سال های 97 و 98 و پیگیری و اجرای صحیح آن  و جذب مناسب تسهیلات اشتغالزای اعطایی دولت است که توانست برای اولین بار بعد از پیروزی انقلاب اسلامی نه تنها متوقف شود، بلکه در پایان سال 97 کاهش چشمگیری از نرخ بیکاری داشته باشیم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه همچنین، اظهار کرد: با همکاری خوب انجام شده بین بخش خصوصی و بخش دولتی در پایان فصل تابستان نرخ بیکاری به 14 و 2 دهم درصد رسید که برنامه ریزی صحیح و توزیع مناسب تسهیلات رونق تولید را می رساند.
عزیزی سهمیه تخصیصی از محل اعتبارات اشتغال روستایی و عشایری با احتساب اعتبارات تخصیصی اشتغال ویژه مناطق زلزله زده در استان کرمانشاه را  965 میلیارد و 809 میلیون تومان  اعلام کرد .
عیسی منصوری معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز در این دیدار بیان کرد: قطعاً توقف و کاهش نرخ بیکاری در استان کرمانشاه حاصل جهت گیری صحیح مجموعه مدیریتی استان از جمله مدیریت جذب منابع مالی و اعتبارات اشتغال پایدار روستایی و عشایری بوده است.
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی همچنین، گفت: استان کرمانشاه در رتبه اول جذب تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری و اشتغال ایجاد شده حاصل از پرداخت این تسهلات نسبت به سهمیه اختصاصی قرار دارد.
گفتنی است: حسن عزیزی همچنین با غلامرضا پناه معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی دیدار و در خصوص آخرین فعالیت ها و موفقیت های به دست آمده به ویژه در حوزه ایجاد اشتغال و کاهش مستمر نرخ بیکاری و مسائل منابع انسانی گفت وگو کرد.

 

 

 

 

 

 

 

۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۱۵:۱۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه |
کد خبر : ۱۷۱,۰۲۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید