رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور : تفکر منطقه ای و عمیق بایستی به بسته های عملیاتی مهارتی تبدیل شود

رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با تاکید بر این که باید تفکر منطقه ای و عمیق به بسته های عملیاتی تبدیل شود، گفت: منزلت مهارت در گروی منزلت مربیان است و امیدواریم این منزلت و جایگاه مورد توجه بیشتر برنامه ریزان کشور قرار گیرد.
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه ، " علی اوسط هاشمی " رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در دیدار با حسن عزیزی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: بایستی با نگرش جامع، عمیق و آینده نگر و با انعطاف پذیری در برابر نیازهای روز، در قالب سند ملی مهارت به افق های بلند دست یابیم.
وی با بیان این که با تدوین و تصویب این سند بالادستی و راهبردی، چشمه های جوشان ایجاد می شود که به صورت نظام مند، نیازهای مهارتی در کلیه بخش های اقتصادی به خوبی پاسخ داده می شود، تصریح کرد: در کنار برنامه ریزی برای تمام کشور، بایستی به صورت ویژه برای تقویت پایه های مهارتی برخی استان های کشور بیشتر تلاش کنیم.

همچنین در این دیدار حسن عزیزی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: حضور شخصیت اندیشمند و جهادی و با تجارب ارزنده چون هاشمی در سازمان آموزش فنی و حرفه ای، موجب امید برای تحول بنیادین در این نهاد مهارتی شده است.
وی همچنین گزارش کوتاهی از فعالیت های اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه به ویژه در حوزه اشتغال و کارآفرینی و کاهش مستمر نرخ بیکاری را ارائه کرد.

 

 

 

 

 

 

 

۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۱۵:۵۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه |
کد خبر : ۱۷۱,۰۹۰
کلیدواژه ها: دیدار حسن عزیزی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه با رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید