بسیج امکانات بانک توسعه تعاون ایلام برای ارائه خدمت به زوار اربعین

سرپرست مدیریت شعب بانک توسعه تعاون استان ایلام گفت: بانک توسعه تعاون استان ایلام، تمام امکانات خود را برای ارائه خدمت و پذیرایی از زوار اربعین حسینی بسیج کرده است.
بسیج امکانات بانک توسعه تعاون ایلام برای ارائه خدمت به زوار اربعین
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، احمدرضا بهاروند احمدی در حاشیه بازدید از موکب‌های بانک توسعه تعاون مستقر در مرز بین‌المللی مهران اظهار کرد:  خدمات‌رسانی به زوار اربعین حسینی وظیفه‌ای همگانی بوده که در دستور کار همکاران بانک توسعه تعاون نیز قرارگرفته است.

وی گفت: با عنایت به اینکه حجم عمده‌ای از زوار اربعین حسینی مرز مهران در جنوب استان ایلام را برای تردد انتخاب خواهند کرد، این بانک در راستای پذیرایی از زوار اباعبدالله (ع) تدابیری اندیشیده است.

وی با بیان این که بانک توسعه تعاون، دو موکب را در مهران و در مسیر تردد زوار اربعین حسینی برپا کرده و به‌صورت شبانه‌روزی از روزهای گذشته از زوار پذیرایی می‌کند، خاطرنشان کرد: دو دستگاه خودپرداز نیز توسط بانک توسعه تعاون در نقطه صفر مرزی و پایانه برکت استقراریافته و به‌صورت روزانه پول گذاری شده تا زوار از خدمات مالی بانک بهره‌مند شوند.

بهاروند احمدی تصریح کرد: همچنین در موکب‌ها که یکی در داخل شهر و دیگری در پایانه مرزی مستقرشده انواع مواد غذایی از جمله پک صبحانه توزیع می‌شود به‌طوری‌که از آغاز شروع پذیرایی تاکنون شش هزار پک صبحانه توسط کارکنان بین زائرین اربعین حسینی توزیع‌شده است.

سرپرست مدیریت شعب بانک توسعه تعاون استان ایلام گفت: در موکب شماره یک که در داخل شهر مهران استقراریافته هرروز توسط کارکنان بانک توسعه تعاون به زوار خدمات پذیرایی انجام می‌شود به‌طوری که روزانه مواد خوراکی شامل: خرما، شیرینی میشکا، چای و بیسکوییت بین زوار توزیع می‌شود.

وی ادامه داد: درمجموع سرپرستی مدیریت شعب بانک توسعه تعاون استان ایلام تمام امکانات خود را برای ارائه خدمت و پذیرایی از زوار اربعین حسینی بسیج کرده است.

۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۱۳
کد خبر : ۱۷۱,۰۹۴
کلیدواژه ها: بسیج امکانات ،بانک توسعه تعاون، زوار اربعین حسینی، خودپرداز

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید