مدیرکل دفتر امور استان های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در یزد: تعامل دستگاه‌های زیر مجموعه موجب پیشبرد بهتر اهداف اقتصادی - اجتماعی کشور می‌شود

مدیر کل دفتر امور استان های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تعامل و هم‌افزایی بین دستگاه‌های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پیشبرد چشمگیر و هدفمند اهداف اقتصادی - اجتماعی کشور را به دنبال خواهد داشت.
مدیرکل دفتر امور استان های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در یزد: تعامل دستگاه‌های زیر مجموعه موجب پیشبرد بهتر اهداف اقتصادی - اجتماعی کشور می‌شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، سید محسن دلبری در نشست با مدیران عضو شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد گفت: تعامل مضاعف دستگاه‌های وابسته به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به پیشبرد اهداف این وزارتخانه کمک می کند.
مدیرکل دفتر امور استان های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بزرگترین نهاد اجتماعی کشور است و مسئولیت سنگینی را برعهده دارد، اظهار کرد:  دستگاه های زیرمجموعه  این نهاد بزرگ در استان ها به بیش از نیمی از جمعیت استان خدمات ارائه می دهند که این مهم، بیانگر این است که با همکاری تمام دستگاه های مرتبط با یکدیگر، بخش زیادی از مشکلات و نارسایی های آحاد مردم را می توان مرتفع کرد.
دلبری افزود: هدف اصلی ما از برگزاری جلسات شورای هماهنگی استان ها، همدلی و هم‌افزایی است و در حال بازنگری دستورالعمل شورای هماهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی هستیم و از نظرات کارشناسی کارکنان ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ها استقبال می کنیم.
گفتنی است: در پایان این جلسه هریک از مدیران کل حاضر در جلسه ضمن ارائه گزارشی از اقدامات و تلاش‌های دستگاه مربوطه ‏به بیان پیشنهادات و نقطه نظرات خود پرداختند.

۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۱۳:۴۵
روابط عمومی اداره کل |
کد خبر : ۱۷۱,۲۳۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید