صدور 135 گواهی تایید صلاحیت ایمنی پیمانکاران در سیستان و بلوچستان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان از صدور 135 گواهی تایید صلاحیت ایمنی پیمانکاران در این استان برای شرکت در مناقصات دستگاه های اجرایی خبر داد.
صدور 135 گواهی تایید صلاحیت ایمنی پیمانکاران در سیستان و بلوچستان

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان،مهرداد جهاندیده گفت: تمامی دستگاه های اجرایی موظفند تا در زمان انعقاد قرارداد پیمانکاری نسبت به اخذ گواهی صلاحیت ایمنی پیمانکار اقدام کنند.
وی با اشاره به آیین نامه امور پیمانکاری مصوب سال 89 و دستورالعمل اجرایی آن بیان کرد: با عنایت به مصوبه هیئت وزیران در تاریخ 5 دی ماه 97، اخذ گواهینامه تایید صلاحیت ایمنی پیمانکاری به قانون برگزاری مناقصات موضوع تصویب نامه مربوطه الحاق شده است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ادامه داد: مطابق این مصوبه، پیمانکاران موظف شده اند برای شرکت در مناقصات دستگاه های اجرایی، گواهینامه مذکور را ارائه دهند.
جهاندیده گفت: از جمله الزامات صدور گواهی تایید صلاحیت ایمنی پیمانکاران شرکت در دوره 20 ساعته ایمنی عملی مدیرعامل و اعضا هیئت مدیره، به کار گیری مسئول ایمنی تایید صلاحیت شده، و آموزش ایمنی به کارگران شاغل به مدت 8 ساعت است.
وی افزود: مطابق آخرین آمار ثبت شده در این خصوص در 6 ماه نخست از سال جاری 135 گواهی تایید صلاحیت ایمنی پیمانکاران برای شرکت در مناقصات دستگاه های اجرایی در سیستان و بلوچستان صادر شده است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان تاکید کرد: پیمانکاران متقاضی می توانند برای ثبت درخواست دریافت این گواهی از طریق سامانه  https://svcc.mcls.gov.ir/  اقدام کنند.
۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۳۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |
کد خبر : ۱۷۱,۳۷۶
کلیدواژه ها: تایید صلاحیت ایمنی - سیستان و بلوچستان - مهرداد جهاندیده - صدور گواهی - اشتغال -

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید