نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس: ظرفیت های استان مرکزی بیش از گذشته باید نمایان شود

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: استان مرکزی دارای ظرفیت‌های بالایی در حوزه نفت، گاز، صنایع ریلی و قطعه‌سازی است و بر این اساس باید بیش از گذشته نسبت به معرفی و شناسایی استان تلاش کرده و این ظرفیت‌ها را نمایان کرد.
نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس: ظرفیت های استان مرکزی بیش از گذشته باید نمایان شود

به گزارش روابط عمومی تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی سیدمهدی مقدسی در جلسه ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی که با حضور وزیر تعاون، کار ور فاه اجتماعی در اراک برگزار شد، گفت:وضعیت شرکت هپکو با تزریق مُسکِن فعلا خوب است، اما با تولید و رونق آن، حال این شرکت بهبود پیدا می‌کند، دولت باید با یک جراحی و انتخاب یک سهامدار مناسب راه را برای رونق تولید در این شرکت باز کند .

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: شرکت آذرآب هنوز در خاورمیانه بی‌نظیر است و این قابلیت را دارد که در صنعت و اقتصاد کشور نقش‌آفرینی کند، درخواست می شود دولت تصمیمات قاطع و اثرگذار و عملیاتی برای این واحد تولیدی اتخاد کند .

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: کارگران آذرآب و هپکو همانند زمان جنگ در عرصه صنعت نقش‌آفرین هستند.
۳۰ مهر ۱۳۹۸ ۰۷:۴۰
روابط عمومی تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی |
کد خبر : ۱۷۱,۸۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید