مدیرکل دفتر هدایت نیروی کار و کاریابی های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در تبریز: 120کاریابی خارجی در سطح کشور فعالیت دارند

مدیرکل دفتر هدایت نیروی کار و کاریابی های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: 120 کاریابی خارجی در سطح کشور فعالیت دارند.
مدیرکل دفتر هدایت نیروی کار و کاریابی های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در تبریز: 120کاریابی خارجی در سطح کشور فعالیت دارند
 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی، اکبرنیا مدیرکل دفتر هدایت نیروی کار و کاریابی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نشست هم اندیشی مدیران دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی خارجی که در تبریز برگزار شد، با بیان اینکه تلاش می شود هرسه ماه یکبار این نشست ها برگزار شود، گفت: برون رفت این نشست ها انتقال تجارب و هم اندیشی در حوزه کاریابی خارجی است و باید بستری فراهم شود تا این تجارب مورد استفاده قرار گیرد.

وی تاکید کرد: سیاستهای کلی اشتغال توسط مقام معظم رهبری ابلاغ شده و اعزام نیروی کار به خارج هم مورد تاکید مقام عالی وزاتخانه است و کمیته ویژه ای هم در این زمینه  با ترکیب مدیران مربوطه کشوری اعم از وزارت خارجه و دیگر وزارتخانه ها تشکیل شده است.
اکبرنیا یادآور شد: باید حرکت نوینی در حوزه اعزام نیروی کار به صورت گسترده به خارج از کشور صورت گیرد و با توجه به دو برابر شدن تعداد کاریابی های این حوزه افزایش اعزام دوبرابر نبوده است.
وی ادامه داد: هدف گذاری اعزام نیروی کار به خارج برای یکسال آتی 5هزار نفر است و برای سالهای آتی تا10هزار نفر است.
مدیرکل دفتر هدایت نیروی کار و کاریابی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به فعالیت 120کاریابی خارجی در کشور خاطرنشان کرد: از این تعداد تنها حدود 50نفر عضو انجمن مربوطه شده و اگر تعداد بیشتری عضو انجمن شود و دفترمستقلی داشته باشد فعالیت ها هم بیشتر خواهد بود.

۱ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۰۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی |
کد خبر : ۱۷۲,۰۲۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید