برگزاری بیش از 18 هزار نفر ساعت آموزش مجازی برای تعاونگران سیستان و بلوچستان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: در نیمه نخست سال جاری هجده هزار و 36 نفر ساعت آموزش مجازی برای تعاونگران استان برگزار شده است.
برگزاری بیش از 18 هزار نفر ساعت آموزش مجازی برای تعاونگران سیستان و بلوچستان

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان، مهرداد جهاندیده افزود: بر اساس آمار ثبت شده در سامانه آموزش مجازی تعاون، در بازه زمانی شش ماهه نخست امسال، هزار و 652 نفر از تعاونگران استان برای شرکت در دوره های مجازی نام نویسی کرده اند.
وی گفت: مدت زمان برگزاری دوره های آموزشی تخصصی و عمومی برای این افراد در مجموع هجده هزار و 36 نفر ساعت بوده است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان هدف از برگزاری این آموزش ها را ارتقا سطح دانش تعاونگران و بهبود عملکرد تعاونی ها و تعاونگران عنوان کرد و افزود: توانمندسازی مدیران و منابع انسانی تعاونی یک از مهترین راهبردهای هفتگانه تحول بخش تعاون کشور است و  دانایی و توانایی اصل مهم در حل مشکلات تعاونگران به شمار می رود.
جهاندیده همچنین گفت: این استان از حیث کمیت و کیفیت برگزاری دوره های آموزش مجازی در کشور بر اساس اعلام دفتر آموزش، ترویج و تحقیقات تعاونی های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بین استان های ممتاز در بازه زمانی شش ماهه نخست امسال معرفی شده است.
بر اساس این گزارش؛ هم اکنون دو هزار و 289  تعاونی در گرایش‌های خدماتی، سهامی عام، مرزنشینان، کشاورزی، صنعتی، معدنی و اتحادیه‌های تعاونی، صنایع دستی، فرش دستباف، تولیدکنندگان، تأمین نیاز مصرف‌کنندگان، تأمین نیاز صنوف توزیعی، تأمین نیاز صنوف خدماتی، مسکن، حمل و نقل، اعتبار، عمرانی، فراگیر ملی، دهیاری و دانش بنیان در سیستان و بلوچستان فعالیت دارند.

۱ آبان ۱۳۹۸ ۱۵:۲۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |
کد خبر : ۱۷۲,۲۷۶
کلیدواژه ها: آموزش مجازی تعاون - سیستان و بلوچستان - مهرداد جهاندیده - تعاونگران - دفتر ترویج

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید