مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: نقش تعاون در فقرزدایی و گسترش عدالت اجتماعی بسیار پررنگ است

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت: نگاه ما در سطح استان به توسعه بخش تعاون، کاهش فاصله طبقاتی و استفاده از ظرفیت های عظیم بخش تعاون است چرا که نقش تعاون در فقرزدایی و گسترش عدالت اجتماعی بسیار پررنگ است.
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی:  نقش تعاون در فقرزدایی و گسترش عدالت اجتماعی بسیار پررنگ است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی، محمدسنجری مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی،در دهمین جلسه کمیته ارتقاء سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم که با حضور معاونین و سایر اعضاء با موضوع آسیب شناسی فرایندهای حوزه تعاون مدیریت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مشهد برگزار شد، گفت: خوشبختانه با همکاری مدیریت پشتیبانی ، روابط کار و واحد فناوری اطلاعات اتفاق خوبی در واگذاری امور بیمه بیکاری به کاریابی ها رخ داد و تاثیر مثبت رضایت مندی مردم و آرامش خاطر آنها در این بخش به خوبی قابل مشاهده است این یک اقدام ارزشمند است که باید به موازات آن بحث نظارت را نیز با جدیت پیگیری و رصد کنیم .

وی در ادامه با تاکید و سفارش بر رعایت مباحث مرتبط با تمامی حوزه های مدیریتی روابط کار، پشتیبانی ، تعاون، اشتغال و اجتماعی اظهارکرد: مدیران هر حوزه می بایست مباحث و تعهدات مرتبط با حوزه کاری خود را با جدیت و با هم افزایی، همدلی و همراهی رصد کنند. ما همه در یک مجموعه قرار داریم و در ابعاد مختلف نیز حوزه ها باید به یکدیگر کمک کرده و رابطه تنگاتنگی داشته باشند.

سنجری تصریح کرد: ارتقاء سلامت اداری و شفافیت در مجموعه می بایست به عنوان یکی از موضوعات بسیار مهم و اساسی مورد توجه تمامی مدیران قرار گیرد و قطعاً اجرای قانون ، سلامت کاری و حرکت در مسیر آن موجبات ارائه بهتر خدمت به مردم و در نتیجه بالارفتن سطح رضایت مندی در این اداره کل خواهد شد.
وی همچنین در بخشی از سخنان خود گفت: نگاه ما در سطح استان به توسعه بخش تعاون، کاهش فاصله طبقاتی و استفاده از ظرفیت های عظیم بخش تعاون است و در این مسیر آسیب هایی که این بخش وجود دارد را با جدیت رصد می کنیم چرا که نقش تعاون در فقرزدایی و گسترش عدالت اجتماعی بسیار پررنگ است و تنها مدلی که می تواند کشور را به سمت تحقق عدالت اجتماعی و توسعه همه جانبه سوق داده و در مسیر رونق تولید قرار دهد مدل تعاون است.

وی در خاتمه گفت: علی‌رغم مشکلاتی که در تحریم ها بوجود آمد اتفاق خوبی که رخ داد تکیه بر توان داخلی و استفاده از ظرفیت های داخل در مسیر تقویت تولید ملی و هدایت منابع به سمت تولید داخل و رونق تولید بود و قطعاً از شرایط  تحریم نیز همچون گذشته با موفقیت عبور خواهیم کرد.

۲ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۰۸
کد خبر : ۱۷۳,۸۶۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید