مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: مهارت آموزی نقش مهمی در رونق اشتغال و کارآفرینی دارد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی، مهارت را پایه و اساس توسعه جامعه خواند و گفت: مهارت آموزی نقش مهمی در رونق اشتغال و کارآفرینی دارد و در دستیابی به توسعه پایدار اثرگذار است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: مهارت آموزی نقش مهمی در رونق اشتغال و کارآفرینی دارد
به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی؛ به مناسبت آغاز هفته کارآفرینی ( 27 آبان لغایت 3 آذر ماه ) زنگ کارآفرینی در هنرستان دخترانه بنت الهدی شهرستان بجنورد با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، مدیر کل آموزش و پرورش و جمعی از مسئولین نواخته شد . 
 
نوری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی ضمن تبریک هفته کارآفرینی،  این هفته را فرصتی برای ترویج فرهنگ کار و کارآفرینی در مدارس دانست و گفت: بایستی اقدامات ترویج فرهنگ کار و کارآفرینی را از مدارس آغاز کنیم تا در آینده شاهد آثار مثبت آن باشیم . 
 
وی با اشاره به نقش انکارناپذیر آموزش و پرورش در توسعه اجتماعی و فرهنگی جامعه افزود: با بهره گیری از ظرفیت های کار علمی و آموزشی مدارس می توان فرهنگ کار و کارآفرینی را به نحو مطلوب ترویج کرد.
 
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی یکی از راه‌های ایجاد اشتغال را مهارت آموزی دانست و اظهار کرد: مهم‌ترین رسالت هنرستانهای کار و دانش و فنی و حرفه‌ای ارائه مهارت‌های مختلف برای دانش آموزان است، که این موضوع را می توان با برگزاری مسابقات کارآفرینی ، بهره گیری از اساتید مجرب کارآفرینی و برگزاری برنامه هایی از قبیل تور ترویجی کارآفرینی ویژه این دانش آموزان ترویج کرد. 
 
 
 
۲ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۲۷
روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی |
کد خبر : ۱۷۶,۲۶۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید