مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان: راه اندازی کافه‌های کارآفرینی، کمک به گفتمان و ترویج کارآفرینی است

مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان گفت: با راه اندازی کافه های کارآفرینی می توان علاوه بر کمک به گفتمان و ترویج فرهنگ کارآفرینی، برای افرادی که در حال تشکیل کسب و کار هستند نیز مکانی جهت گفت‌وگو و تبادل نظر و استفاده از تجربیات افراد موفق ایجاد کرد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان، "هادی ابراهیمی" در حاشیه افتتاح اولین کافه کارآفرینی استان افزود: باید گفتمانی در حوزه اشتغال در استان ایجاد شود و با تکیه بر نوآوری و گسترش واژگانی همچون ریسک‌پذیری و فرصت شناسی در جامعه، موجب رونق کارآفرینی شویم و ترویج این گفتمان و ادبیات در میان جوانان احساس می شود.

وی اظهارکرد: استان نیازمند این گفتمان است که نگاه جوانان نسبت به کار از پشت میزنشینی به سمت کسب و کارهای درآمدزا، تغییر یابد و راه اندازی این کافه ها در همین مسیر است.

ابراهیمی اضافه کرد: در کافه کارآفرینی، سرمایه گذاران، صاحبان ایده و افراد خلاق، طراح و بازاریاب گرد هم آمده و ایده ها تبدیل به تولید محصول می شود.

ابراهیمی با اشاره به اینکه باید از فضای مجازی نهایت استفاده را برای توسعه کسب و کار داشته باشیم، گفت:  در هفته کارآفرینی دو شتاب دهنده برای حمایت از ایده‌ها  در استان راه‌اندازی می شود که برای کسب و کارهای نوین می تواند موثر باشد.۲ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۲۱
کد خبر : ۱۷۶,۳۹۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید