مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: هفته جهانی کارآفرینی فرصتی برای نهادینه سازی فرهنگ کارآفرینی است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام هفته جهانی کارآفرینی را فرصتی برای نهادینه سازی فرهنگ کارآفرینی ، ارتقاء جایگاه کارآفرینان و معرفی الگوی های موفق عرصه کسب و کار به جامعه دانست و گفت: ۸۴ نفر برای شرکت در جشنواره کارآفرینان برتر ایلام ثبت نام کردند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: هفته جهانی کارآفرینی فرصتی برای نهادینه سازی فرهنگ کارآفرینی است
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، شکراله شیرخانی با بیان این مطلب اظهار کرد: کارآفرینی مهمترین منبع نوآوری، اشتغالزایی و توسعه پایدار است و باعث افزایش رشد اقتصادی می شود.

وی افزود: اثرات مثبت کارآفرینی شامل بهبود وضعیت رفاهی مردم، کاهش فقر و افزایش اشتغال در جامعه است و گسترش روحیه کارآفرینی اثر مطلوبی بر رشد اقتصادی و اجتماعی دارد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام یادآور شد: کارآفرینان با استفاده صحیح از امکانات اقتصادی و خلق فرصت های تجاری جدید موجب بهبود عملکرد بنگاه های تولیدی و خدماتی می شوند.

شیرخانی تاکید کرد: کارآفرینان نقش موثری در اشتغال و توسعه کشور دارند و شناسایی و معرفی آنان، استفاده از توانمندی و تجارب این قشر برای پیشرفت، توسعه و بهبود بیشتر فضای کسب و کار امری ضروری است.

وی با بیان اینکه توسعه و بهبود فضای کسب و کار امری ضروری است، گفت: برگزاری جشنواره های کارآفرینی و شناسایی و معرفی این افراد و استفاده از توانمندی و تجارب این قشر برای پیشرفت نقش موثری در اشتغال و توسعه کشور دارد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام مهمترین برنامه های هفته کارآفرینی را، غبارروبی مزار شهدای گمنام، برگزاری استارتاپ ویکند با محوریت سلامت و سبک زندگی، بازدید از مراکز کارآفرینی استان، برگزاری میزگرد خبری پیرامون کارآفرینی و فضای کسب و کار و نشست هم اندیشی جایگاه کارآفرینی در استان و جامعه دانشجویی اعلام کرد.

شیرخانی به برگزاری سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر اشاره کرد و گفت: ۸۴ کارآفرین ایلامی با ثبت نام در سامانه کارآفرینان برتر برای حضور در سیزدهمین جشنواره امتنان از کارآفرینان برتر اعلام آمادگی کردند.

به گفته وی، جشنواره امتنان از کارآفرینان برتر در راستای شناسایی کارآفرینان خلاق و نوآور و تجلیل از آنها به منظور اشاعه فرهنگ کارآفرینی برگزار می شود.۳ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵
کد خبر : ۱۷۶,۴۴۰
کلیدواژه ها: کارآفرینی،استارت اپ ویکند

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید