مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: دولت تدبیر و امید برای رفع بروکراسی اداری میز خدمت ایجاد کرد

مدیرکل تعاون، کار ور فاه اجتماعی استان ایلام گفت: دولت تدبیر و امید برای رفع بروکراسی اداری میز خدمت ایجاد کرده تا ارباب رجوع سرگردان نشود.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: دولت تدبیر و امید برای رفع بروکراسی اداری میز خدمت ایجاد کرد

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، به مناسبت هفته کارآفرینی میز خدمت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام در مصلی امام خمینی ایلام با حضور استاندار، معاونین استاندار، فرماندار و مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام برپا شد.

شیرخانی مدیرکل تعاون، کار ور فاه اجتماعی استان ایلام در این باره گفت: هفته جهانی کارآفرینی فرصتی برای نهادینه سازی فرهنگ کارآفرینی ، ارتقاء جایگاه کارآفرینان و معرفی الگوی های موفق عرصه کسب و کار به جامعه است و کارآفرینی مهم ترین منبع نوآوری، اشتغالزایی و توسعه پایدار است و باعث افزایش رشد اقتصادی می شود.

وی اظهار کرد: هدف از برپایی میز خدمت که برای ششمین بار است در مرکز استان برپا می شود، بررسی مشکلات و پاسخگویی مسئولان به نیازهای مردم، سرعت بخشی و ارتقا کمی و کیفی سطح خدمات است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام افزود: کلیه کارکنان در ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی می‌بایست توجه ویژه‌ای به بحث تکریم ارباب رجوع داشته باشند و نهایت احترام را به ارباب رجوع داشته باشند و از هیچ تلاشی دریغ نکنند.

۴ آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۰۱
کد خبر : ۱۷۶,۷۰۶
کلیدواژه ها: دولت تدبیر و امید ، میزخدمت،پاسخگویی، هفته کارآفرینی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید