مدیرکل تعاون، رفاه و کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری: جوانان با بهره‌گیری از ظرفیت‌های استان در راستای کارآفرینی و رونق تولید گام بردارند

مدیرکل تعاون، رفاه و کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری ،با اشاره به ظرفیت‌های استان در بخش های مختلف کشاورزی، گردشگری اظهار کرد: جوانان می‌توانند مهارت‌های لازم را با استفاده از آموزش‌های فنی و حرفه‌ای بیاموزند و با بهره‌گیری از این ظرفیت‌های استان در راستای کارآفرینی و رونق تولید گام بردارند.
مدیرکل تعاون، رفاه و کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری: جوانان با بهره‌گیری از ظرفیت‌های استان در راستای کارآفرینی و رونق تولید گام بردارند

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کارو رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری ،سید حفیظ الله فاضلی ،با اشاره به ظرفیت‌های استان در بخش های مختلف کشاورزی، گردشگری اظهار کرد: جوانان می‌توانند مهارت‌های لازم را با استفاده از آموزش‌های فنی و حرفه‌ای بیاموزند و با بهره‌گیری از این ظرفیت‌های استان در راستای کارآفرینی و رونق تولید گام بردارند.

وی در ادامه افزود: در شرایط کنونی که تحریم‌های ظالمانه علیه کشور ایجاد شده است جوانان می‌توانند با کسب مهارت و تقویت نیروی انسانی متخصص زمینه اشتغال زایی را در کشور مهیا کنند.

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری معتقد است: هفته جهانی کارآفرینی فرصتی است که جوانان به حرکت شتابان کارآفرینی متصل شده و ایده‌های جدید را برای بهتر انجام دادن کارها و ایجاد مشاغل جدید را مطرح کنند. این رویداد با هدف کمک به کارآفرینان بالقوه برای ورود به عرصه کارآفرینی است تا نسل جدیدی از کارآفرینان به راه‌اندازی کسب‌وکار تشویق شده و کسب ‌وکار خود را آغاز کنند.

وی تصریح کرد: یارانه دستمزد و کارورزی  یک فرصت فوق العاده برای بخش های مختلف صنعت، خدمات و کشاورزی است که با اجرای طرح یارانه دستمزد موجب گشوده شدن جبهه جدید اشتغال و بازار کار است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری هدف از اجرای طرح یارانه دستمزد و کارورزی را کاهش هزینه‌های بکارگیری نیروی کار برای کارفرما به منظور پایداری تولید و اشتغال، افزایش فرصت اشتغال برای فارغ‌التحصیلان دانشگاهی در بازار کار، ارتقای سطح سرمایه انسانی کارگاه‌های فعال بخش خصوصی و تعاونی عنوان کرد.

۱۰ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۴۴
کد خبر : ۱۷۶,۸۶۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید