به مناسبت هفته جهانی کارآفرینی اولین باشگاه کارآفرینان نوجوان استان یزد افتتاح شد

در چهارمین روز از هفته جهانی کارآفرینی اولین باشگاه کارآفرینان نوجوان یزد با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، معاون دفتر توسعه کارآفرینی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی، مدیر کل و مدیر کارآفرینی و اشتغال این اداره کل و جمعی از کارآفرینان و دانش آموزان مقطع تحصیلی دبیرستان افتتاح شد.
به مناسبت هفته جهانی کارآفرینی اولین باشگاه کارآفرینان نوجوان استان یزد افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، در این مراسم محمد حسین ریاحی با بیان اینکه ترویج و توسعه فرهنگ کارآفرینی در میان مردم از جمله دانش آموزان  می تواند مهارت و انگیزه خلاقیت آن ها را پرورش دهد، گفت: با پرورش خلاقیت، دنیای پیرامون ذهن افراد نسبت به خلق ایده ای نو و استقلال اقتصادی و کسب موفقیت دگرگون می شود.
مدیر کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان یزد  نقش نهادهای علمی آموزشی و پرورشی را بسیار حیاتی دانست و افزود: باید از همه توان و ظرفیت اساتید، نخبگان و مسئولان در ایجاد، بسط و گسترش نهضت ملی کارآفرینی استفاده کرد تا بتوان این فرهنگ متعالی نهادینه کنیم.
وی هدف از افتتاح این باشگاه را تقویت نگرش کارآفرینانه کودکان و نوجوانان، افزایش خلاقیت و نوآوری، عزت نفس، میل به موفقیت، تغییر روش تدریس متناسب با مبانی کارآفرینی برای کودکان و ... دانست.
گفتنی است: در ادامه این مراسم جمعی از کارآفرینان نمونه استان به بیان تجربیات، دیدگاه ها و نظرات خود پرداختند.


۴ آذر ۱۳۹۸ ۱۴:۳۲
روابط عمومی اداره کل |
کد خبر : ۱۷۶,۹۱۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید