مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان: بهترین راه کاهش مشکلات روحی کارگران، نگاه ویژه به ورزش کارگری است

مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان، به‌عنوان مشاور فدراسیون کارگران کشور در امور ورزش‌های ساحلی منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان، هادی ابراهیمی افزود: هرمزگان پتانسیل بالایی در برگزاری مسابقات ساحلی بین‌المللی دارد و باید از این ظرفیت به‌درستی استفاده شود.

وی با بیان اینکه هنوز به ورزش ساحلی به‌صورت دقیق نگاه نشده است، تصریح کرد: بسیاری از مسابقات ساحلی بین‌المللی در کشورهای حاشیه خلیج‌فارس برگزار می‌شود درحالی‌که در استان‌های ساحلی کشورمان نظیر هرمزگان شرایط مناسب‌تری برای برگزاری آن‌ها وجود دارد.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان، شادابی و نشاط در جامعه کارگری را به‌واسطه برگزاری مسابقات ورزشی و توسعه ورزش در صنایع و بنگاه‌های اقتصادی ضروری برشمرد و عنوان کرد:  باید بپذیریم که کارگران مشکلات روحی زیادی را متحمل می‌شوند و بهترین راه برای کاهش این مشکلات، نگاه به ورزش کارگری است.

وی در پایان با بیان اینکه حضور کارگران در مسابقات ورزشی باعث رونق کار و سود صنایع خواهد شد، اضافه کرد: توسعه ورزش سلامت‌محور در جامعه کارگری در راستای افزایش نشاط محیط کار از اولویت‌های فدراسیون ورزش‌های کارگری است.

گفتنی است: در مهرماه سال جاری مسابقات کبدی ساحلی کارگران کشور به میزبانی هیئت ورزش کارگری استان هرمزگان برگزار شد که با توجه به پتانسیل بالای این استان، قرار است هرمزگان به قطب میزبانی رشته‌های ساحلی کارگران کشور تبدیل شود.

قابل ذکر است که اولین دوره مسابقات کبدی قهرمانی ساحلی کارگران کشور مهرماه امسال به مدت سه روز و با حضور هشت تیم از استانهای مختلف به میزبانی استان هرمزگان برگزار شد و رئیس فدراسیون ورزش کارگری کشور با ارسال لوح سپاس از اقدامات و تلاش های شایسته اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان در میزبانی برگزاری این مسابقات تقدیر کرد.۴ آذر ۱۳۹۸ ۱۴:۱۳
کد خبر : ۱۷۷,۱۵۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید