مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان بر ایجاد بستر مناسب و حمایت همه جانبه از واحدهای تولیدی تاکید کرد

عباس علیزاده مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان به اتفاق حجت الاسلام رحیم باقری زیاری معاون قضایی در امور کار و تامین اجتماعی دیوان عدالت اداری کشور، جمیل حق پرست مدیرکل تامین اجتماعی استان گیلان و هیات همراه از شرکت لوازم طبی ایران بازدید کردند.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان بر ایجاد بستر مناسب و حمایت همه جانبه از واحدهای تولیدی تاکید کرد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان گیلان، عباس علیزاده مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان در این بازدید گفت: تلاش و کوشش اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان در راستای ایجاد بستر مناسب و حمایت همه جانبه از واحدهای تولیدی است.
وی ضمن تشکر و خدا قوت به مدیران و کارگران این واحد تولیدی در خصوص استفاده از ابزارهای پیش بینی شده در قانون کار گفت : تشکیل شورای اسلامی کار اشاره شده در قانون کار که باعث حضور این اعضاء در هیات های حل اختلاف می شود و همچنین مشارکت در امر توسعه همکاری های ورزش کارگری موضوع ماده 154 قانون کار مواردی است که می تواند کمک های شایانی به کارگران و کارفرمایان کند.
وی اظهارامیدواری کرد که با همکاری و درایت همه مدیران واحد های تولیدی شاهد شکوفایی و توسعه این امور باشیم.
شایان ذکر است: شرکت لوازم طبی ایران از شرکت های تولید کننده انواع تجهیزات پزشکی ، سرنگ و سر سوزن است که از سال 1359 در حال تولیدست. این شرکت سهامی خاص حدود 250 نیروی کار دارد که در 3 شیفت در شهر صنعتی رشت در حال فعالیت است.


۵ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۲
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی گیلان |
کد خبر : ۱۷۷,۱۸۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید