برگزاری سومین جشنواره هم سرایی(تواشیح) جامعه کار و تلاش کشور به میزبانی استان خراسان رضوی

مدیر اجتماعی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی از آغاز سومین جشنواره هم سرایی (تواشیح ) جامعه کار و تلاش کشور در جوار حرم مطهر رضوی و به میزبانی استان خراسان رضوی خبر داد.
برگزاری سومین جشنواره هم سرایی(تواشیح) جامعه کار و تلاش کشور به میزبانی استان خراسان رضوی

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی، محمدرضا ولیان در رابطه با این خبر گفت: سومین جشنواره هم سرایی(تواشیح) از این حیث مهم است که یک اتفاق ویژه و یک رویداد مهم در سطح جامعه کار و تلاش کشور است و با توجه به اینکه این جشنواره در جوار حرم مطهر رضوی و امام مهربانی ها برگزار می شود امیدواریم بتوانیم میزبان خوبی برای این دوره از مسابقات باشیم.

وی هدف از برگزاری این مسابقات را نشر فرهنگ غنی و متعالی اسلامی و قرآنی در جامعه کار و تلاش کشور ، ایجاد نشاط دینی و معنوی در جامعه و ترویج فرهنگ نورانی قرآن دانست و افزود: جهت گیری قرآنی و توسعه و ترویج این فرهنگ یکی از راه های نجات و هدایت جامعه کار و تلاش است به همین خاطر تلاش خواهیم کرد تا این رویداد فرهنگی را با زیباترین شکل ممکن برای جامعه کارگری کشور برگزار کنیم.
شایان ذکر است: سومین دوره مسابقات تواشیح کشوری از چهارم تا پنجم آذر ماه به میزبانی استان خراسان رضوی در حال برگزاری است و در این دوره از مسابقات 21 تیم از 20 استان کشور به تعداد 105 نفر شرکت کننده با هم به رقابت خواهند پرداخت.۴ آذر ۱۳۹۸ ۱۴:۰۱
کد خبر : ۱۷۷,۱۹۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید