راهکارهای توسعه اماکن ورزش کارگری در تبریز بررسی شد

میراحد حسینی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان شرقی در دیدار با ایرج شهین باهر شهردار کلانشهر تبریز راهکارهای توسعه اماکن فرهنگی ورزشی برای کارگران را بررسی کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی با اشاره به اهمیت و ضرورت توجه به شور و نشاط، سلامتی و تندرستی کارگران و خانواده های این عزیزان افزود: یکی از اهداف مهم ما در تاسیس مجموعه های فرهنگی ورزشی برای کارگران، ارتقاء سطح روحی و روانی و نیز سلامتی و شادابی در بین کارگران و واحدهای تولیدی صنعتی و خدماتی و تعاونگران است.

میراحد حسینی تصریح کرد: ورزش و سلامتی تاثیر بسیار زیادی در بهره وری نیروی کار در واحدهای تولیدی صنعتی و سلامتی و تحکیم خانواده دارد و  به دنبال توسعه اماکن و میادین ورزشی جهت برخورداری کارگران و خانواده های این عزیزان از امکانات و برنامه های فرهنگی ورزشی هستیم.

شهردار تبریز هم در این دیدار با اعلام آمادگی شهرداری کلانشهر تبریز برای اجرای طرحهای فرهنگی ورزشی کارگران در تبریز افزود: از طرحهایی که زمینه سلامت، شور و نشاط و شادابی جامعه کارگری را فراهم می کند حمایت می کنیم و آماده همکاری در این راستا هستیم.

ایرج شهین باهر تصریح کرد: شهرداری تبریز با تمام امکانات درصدد توسعه اماکن و میادین ورزشی و فرهنگی در تبریز است.


۴ آذر ۱۳۹۸ ۱۵:۳۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی |
کد خبر : ۱۷۷,۲۱۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید