تاکید مدیرکل تعاون، کارورفاه اجتماعی هرمزگان بر افزایش سهم استان در کسب و کارهای نوین از طریق شتاب دهنده ها

مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان بر اهمیت نقش شتابدهنده ها در اکوسیستم کارآفرینی اشاره کرد و گفت: باید سهم استان از کسب و کارهای نوین را با ایجاد شتاب دهنده ها افزایش داد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان هرمزگان، "هادی ابراهیمی" در حاشیه افتتاح شتاب دهنده شرکت دابکو در بندرعباس افزود: امروزه نقش شتاب دهنده ها در کسب و کارهای دیجیتال را نمی توان نادیده گرفت و باید زمینه ها و زیرساختهای کارآفرینی جدید را فراهم کرد.

وی اظهارکرد: اگرچه زیرساخت های نرم افزاری در استان زیاد نیست اما زمینه سرمایه گذاری در این بخش وجود دارد که باید از این فرصت استفاده کرد تا حرفی برای گفتن در زمینه فضای مدیریت کسب و کار و کارآفرینی اینترنتی در استان داشته باشیم.

مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان افزود:  شتاب دهنده ها شرکتهایی هستند که در ایده های جدید سرمایه گذاری می کنند و به صاحبان ایده ها کمک می کنند تا بتوانند تعریفی صحیح و نمونه اولیه مناسبی از کالا و یا خدماتی که قصد نوآوری در آن صنعت را دارند، ارائه دهند و امید است فعالیتهای بیشتری در این خصوص از شتابکو ببینیم.

وی اضافه کرد: یکی از اهداف این اداره کل، کارآفرینی و کمک به کسب و کارهای اینترنتی است که با راه اندازی این شتاب دهنده، زمینه حضور جوانان در کسب و کارهای نوین بیشتر می شود.

شتابدهنده مجموعه ای است که با برگزاری دوره های فشرده حمایتی قصد تسریع موفقیت و پیشرفت شرکتهای نوپا را دارد. بسیاری از شرکت های تازه تاسیس، در مراحل اولیه رشد، به مشاوره مدیریتی، بازاریابی، مالی و فناورانه نیازمند هستند و هدف از برگزاری این دوره ها کمک همه جانبه به آنها است.

قابل ذکر است که شرکت  دابکو با 19 سال سابقه در حوزه فناوری و کسب و کارهای نو فعالیت می کند.
۱۰ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۲
کد خبر : ۱۷۷,۳۳۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید