برگزاری نخستین جلسه کارگروه سه دهک اول درآمدی جامعه ویژه توان یابان و زنان سرپرست خانوار استان اصفهان

مدیر تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان از برگزاری نخستین جلسه کارگروه استانی سه دهک اول درآمدی جامعه ویژه توان یابان و زنان سرپرست خانوار در آذرماه سال جاری خبر داد.
برگزاری نخستین جلسه کارگروه سه دهک اول درآمدی جامعه ویژه توان یابان و زنان سرپرست خانوار استان اصفهان

علیرضا تیغ­ ساز در نخستین جلسه این کارگروه، با اشاره به تفاهمنامه چهار جانبه همکاری مشترک معاونت امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با سازمان بهزیستی، بانک توسعه تعاون و صندوق ضمانت سرمایه­ گذاری تعاون گفت: این تفاهمنامه در راستای اجرای سیاست­های کلی اصل 44 قانون اساسی با هدف حمایت از حقوق توان یابان و زنان سرپرست خانوار است.

وی افزود: تعاونی هایی که 70 درصد اعضای شاغل آن با تایید سازمان بهزیستی جزء توان­ یابان و زنان سرپرست خانوار بوده و برای تهیه و تامین ابزارآلات مورد نیاز خود نیازمند کمک مالی هستند، مشمول این طرح خواهند شد.

مدیر امور تعاون استان اصفهان همچنین گفت: اطلاع رسانی به تعاونی­های واجد شرایط در سراسر استان انجام شده و پس از شناسایی و اخذ مدارک و مستندات مربوطه  از متقاضیان، به  کارگروه استانی ارسال خواهد شد.

وی ادامه داد:  در کارگروه استانی متشکل از مدیران کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و بهزیستی استان مورد بررسی قرار گرفته و درصورت تایید به همراه مدارک و مستندات به دفتر تعاونی های تولیدی وزارت جهت تایید و معرفی به بانک ارسال خواهد شد.

۵ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۰۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |
کد خبر : ۱۷۷,۳۳۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید