90 درصد تسهیلات اشتغال روستایی در ایلام جذب شد

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی ایلام گفت: با تلاش مجموعه مدیران و بانک های عامل حدود ۹۰ درصد تسهیلات اشتغال استان جذب شده است.
90 درصد تسهیلات اشتغال روستایی در ایلام جذب شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، شکراله شیرخانی در بیست و یکمین کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان گفت: از مجموع ۲ هزار و ۷۴۰ میلیارد ریال اعتبار ایجاد اشتغال روستایی تاکنون ۲ هزار و ۲۴۰ میلیارد ریال جذب شده است..

وی افزود: این میزان اعتبار سهم نهادهای حمایتی کمیته امداد امام خمینی(ره) ، بهزیستی و بنیاد شهید و امور ایثارگران و سایر دستگاه های غیر حمایتی ، صمت، جهاد کشاورزی، میراث فرهنگی و ... هستند.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی ایلام تاکید کرد: با واگذاری این میزان اعتبار سه هزار و 692 طرح روستایی مصوب و پرداخت تسهیلات به آنها انجام شده است.

شیرخانی یادآور شد: این تسهیلات با هدف ایجاد اشتغال برای پنج هزار و 992 شغل در روستاهای مناطق مختلف استان ایلام پرداخت شده است.

وی اضافه کرد: نظارت دقیق بر جذب تسهیلات مورد تاکید است تا منابع منجر به ایجاد شغل و رونق تولید در روستاها شود.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی ایلام گفت: در تلاش هستیم تا مبلغ 400 میلیارد ریال باقی مانده سهم اشتغال روستایی را تا پایان سال در استان جذب کنیم.
شیرخانی افزود: ایجاد اشتغال در مناطق روستایی از مهمترین برنامه های دولت تدبیر و امید است که باید به صورت هدفمند در روستاها عملیاتی شوند.

۹ آذر ۱۳۹۸ ۱۴:۰۹
کد خبر : ۱۷۷,۴۳۰
کلیدواژه ها: تسهیلات اشتغال روستایی، اشتغالزایی، دولت تدبیر و امید

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید