کسب مقام نخست تیم حبل المتین استان زنجان در سومین جشنواره هم‌سُرایی کارگران کشور

مراسم اختتامیه سومین جشنواره هم سرایی(تواشیح) جامعه کار و تلاش کشور با برتری گروه حبل المتین استان زنجان به کار خود پایان داد.
کسب مقام نخست تیم حبل المتین استان زنجان در سومین جشنواره هم‌سُرایی کارگران کشور
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی، سنجری در مراسم اختتامیه سومین جشنواره هم سرایی(تواشیح) جامعه کار و تلاش کشور اظهار کرد:بسط و گسترش مولفه های فرهنگ مذهبی و دینی در جامعه کار و تلاش کشور و توجه به برنامه های قرآنی، هم سرایی(تواشیح) و تفکر بسیجی در شرکت ها و کارخانجات موجب ارتقاء فرهنگ کار و ترویج معنویت در بنگاه های تولیدی خواهد شد و خروجی این برنامه ها قطعاً در کیفیت محصولات تولیدی و رونق تولید تاثیر گذار خواهد بود.
وی گفت:جامعه پویا و موفق جامعه ای است که قدرت اقتصادی داشته باشد و جامعه و تمدن ما با نگاه هم افزا و توجه به نیروهای جوان،همدلی و همراهی می تواند احیا گر رونق تولید با نگاه مفاهیم قرآنی باشد.
سنجری در ادامه مراسم ضمن قرائت متن پیام شریعتمداری وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی برای جشنواره تواشیح کارگران افزود:گسترش معنویت در حوزه کاری و در عرصه زندگی تاثیر بسیار ارزشمندی دارد و تفکر بسیجی و کار بسیجی،تقویت باورهای اعتقادی،ارتقاء فرهنگ کار در نیروی انسانی جامعه کار و تلاش می تواند اثرات چشمگیر و غیر قابل انکاری را در رفع مشکلات، بهره وری و کیفیت تولید در بنگاه های اقتصادی داشته باشد.
 
شایان ذکر است در این دوره از مسابقات به ترتیب گروه حبل المتین استان زنجان با حضور محمد جواد رضایی،مهدی کرمی،سعید دویران ،سید رضا حسینی و سعید امانلو مقام اول،گروه تسنیم از استان آذربایجان غربی مقام دوم و گروه الانوار استان خوزستان مقام سوم را از آن خود کرد.
۹ آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۰۷
کد خبر : ۱۷۷,۶۳۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید