اهداء بسته های فرهنگی به کودکان آسیب دیده از زلزله در شهرستان میانه

بسته های فرهنگی اداره کل تعاون، کار ور فاه اجتماعی آذربایجان شرقی به کودکان آسیب دیده از زلزله در شهرستان میانه به دانش آموزان اهداء شد.
اهداء بسته های فرهنگی به کودکان آسیب دیده از زلزله در شهرستان میانه

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی، .در راستای ارتقائ سطح روحی و شادابی کودکان آسیب دیده از زلزله، بسته های فرهنگی شامل مداد، کتاب، خودکار و دفتر به دانش آموزان این مناطق اهداء شد.
مدیرکل تعاون، کار ور فاه اجتماعی آذربایجان شرقی در چهارمین سفر خود به مناطق زلزله زده با اشاره به اقدامات صورت گرفته توسط وزارت تعاون، کار ور فاه اجتماعی در امداد رسانی به خانوادهای آسیب دیده از حادثه دلخراش زلزله افزود: این اقدام پس از سفر نماینده ویژه وزیر تعاون، کار ورفاه اجتماعی به مناطق زلزله زده و نیز سفر اخیر سخنگوی دولت به مناطق زلزله زده شهرستان میانه صورت گرفت.
میراحد حسینی افزود: به لحاظ شرایط روحی خانواده های آسیب دیده از جمله کودکان لزوم یک کار فرهنگی برای تقویت روحی و روانی برای دانش آموزان لازم و ضروری بودکه با دستور ویژه مقام عالی وزارت اقلام لوازم التحریر و نوشت افزار در قالب بسته های فرهنگی به کودکان مدارس آسیب دیده اهداء شد که فوق العاده در ایجاد شور و نشاط مجدد در بین دانش آموزان و ایجاد انگیزه بیشتر برای فراگیری دانش و علم اثربخش واقع شد.

وی از قدرشناسی دانش آموزان و مربیان این مدارس قدردانی و اظهارکرد: کودکان با ادراک کودکانه و معصومانه خود این اقدام را مورد لطف قرار دادند که وظیفه می دانم از قدرشناسی این عزیزان، صمیمانه قدردانی نمایم . همچنین دانش آموزانی که با موضوع امداد رسانی در مناطق زلزله زده از طریق نقاشی احساسات پاک قلبی خود را بیان نموده بودند هدایایی برای 33 نفر از دانش آموزان در نظر گرفته شد.

۹ آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۴۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی |
کد خبر : ۱۷۷,۷۱۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید