سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان: خودباوری راه برون رفت از تهدید تحریم است

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان با بیان این که خودباوری راه برون رفت از تهدید تحریم است ، حضور نیروهای با انگیزه، متخصص و متعهد در کنار مدیریتی استراتژی محور و با برنامه را در فولاد اکسین نمونه بارزی از عمل به شعار" ما می توانیم "دانست.
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان: خودباوری راه برون رفت از تهدید تحریم است
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان، ارسلان غمگین در حاشیه بازدید از شرکت فولاد اکسین گفت: فولاد اکسین از جمله شرکت هایی است که نه تنها تحریم ها تاثیری در میزان بهره وری آن نداشت که موجب پیشرفت بیش تر و خودباوری در میان کارگران شد.
وی در این دیدار- که معاون روابط کار و جمعی از کارشناسان حوزه های کار و تعاون حضور داشتند-گفت: شرکت فولاد اکسین نمونه بارز کار جهادی به معنای واقعی است. در این شرکت حرف و عمل، برنامه و اجرا و انگیزه جوانی و تجربه با هم و به موازات هم در خدمت تولید بیشتر قرار گرفته است.
وی افزود: فولاد اکسین نمونه کامل یک صنعت موفق بوده و لازم است به عنوان یک الگو برای تمام واحدهای صنعتی و تولیدی معرفی شود.
غمگین، خودباوری را راه برون رفت از تهدید تحریم دانست و گفت: خوشبختانه حضور نیروهای با انگیزه، متخصص و متعهد در کنار مدیریتی استراتژی محور و با برنامه در مجموعه اکسین نمونه بارز عمل به شعار" ما می توانیم "است.
در ابتدای این دیدار مدیرعامل شرکت فولاد اکسین گزارشی از وضعیت حوزه ی مسوولیت خود ارایه کرد.
گفتنی است: سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان با حضور در شرکت فولاد اکسین ابتدا در نشست مدیر عامل و مدیران ارشد شرکت حاضر و سپس از خط تولید ورق های فولادی عریض دیدن کرد .
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان و هیات همراه در ادامه این بازدید، در محل شرکت تعاونی مصرف کارکنان شرکت فولاد اکسین حاضر شد و از نزدیک روند فعالیت این تعاونی را بررسی کرد.
غمگین، در جمع هیات مدیره تعاونی مصرف شرکت با مثبت ارزیابی کردن فعالیت تعاونی، نسبت به افزایش سطح کیفی خدمات در این تعاونی قول حمایت و همکاری داد.۱۰ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان |
کد خبر : ۱۷۷,۷۱۸
کلیدواژه ها: ارسلان غمگین+فولاد اکسین+شعار "ما می توانیم"+کار جهادی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید