کبیری در بازدید از مرکز نوآوری تعاون هرمزگان: مرکز نوآوری تعاون هرمزگان به عنوان یک الگو قابلیت توسعه در کشور را دارد

معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان در بازدید از مرکز نوآوری تعاون هرمزگان واقع در شهرستان رودان گفت: این مرکز به عنوان یک الگو، قابلیت توسعه در سطح کشور را دارد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،  گار و رفاه اجتماعی هرمزگان، محمد کبیری افزود: در این مرکز می توان نقش تعاونی ها در رسته های کشاورزی را دید و با ظرفیتی که دولت برای مراکز نوآوری بوجود آورده، تعاونی های دانش بنیان می توانند به بالندگی نزدیک شوند.
وی با بیان اینکه این مرکز در حوزه کشاورزی می تواند به عنوان یک قطب به توسعه نوآوری کمک کند، اظهارکرد: با تمام توان بخش تعاون، از این مرکز حمایت کرده و امید است از ثمره و نتایج این مرکز در عرصه ملی بهره ببریم.
کبیری اظهارامیدواری کرد: طی دو ماه آینده شاهد افتتاح و بهره برداری کامل از این مرکزباشیم
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: هدف ما توسعه کسب و کارهای نوآور در قالب شرکتهای تعاونی و کارآفرینی است.

هادی ابراهیمی افزود: این مرکز یکی از شرکتهای تعاونی نوآور است و امیدواریم با توسعه نوآوری بخش تعاون در جهت توسعه کشور گام های بزرگی برداریم.

رئیس مرکز نوآوری بخش تعاون هرمزگان گفت: در سال 95 یک مجموعه مرکز تحقیقاتی خصوصی برای توسعه کشت و صنعت آبزی پروری تاسیس شد که با 20 میلیارد تسهیلات از صندوق توسعه تعاون این مرکز گسترش پیدا کرد و با توجه به اقدام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در تاسیس مراکز نوآوری در سطح استانها، مقرر شد این محل به عنوان مرکز نوآوری بخش تعاون استان هرمزگان فعالیت داشته باشد.
پرویز ضیایی افزود: در این مرکز با استفاده از  اساتید، نخبگان و شرکتهای دانش بنیان یک هیات علمی تشکیل داده و طرحهای خلاقانه و جدید در بخش کشاورزی و آبزی پروری را  برای رسیدن به مرحله نهایی با در اختیار قرار دادن امکانات و پرداخت بخشی از هزینه‌ ها، حمایت می کنیم.
۹ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۸
کد خبر : ۱۷۷,۷۸۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید