معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: شرکت تعاونی بنکداران بندرعباس نمونه موفق یک تعاونی است

معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از شرکت تعاونی بنکداران بندرعباس به عنوان یک تعاونی موفق نام برد و گفت: برای گسترش و توسعه بخش تعاون استان، تعاونی ها را حمایت می کنیم.
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: شرکت تعاونی بنکداران بندرعباس نمونه موفق یک تعاونی است
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان، محمد کبیری از روند اجرای پروژه مجتمع صنفی بنکداران مواد غذایی بندرعباس که در قالب تعاونی فعالیت دارند، بازدید کرد.

  مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: پروژه مجتمع تعاونی بنکداران مواد غذایی بندرعباس با زیربنای 99 هزار متر مربع و 193 غرفه و واحدهای خدماتی، اقامتی و رفاهی به همت شرکت تعاونی "نیک داران کیمیا هرمزگان" با 200 عضو با سرمایه گذاری 1000 میلیارد ریال و پیشرفت فیزیکی 90 درصدی در دست اجرا است.

هادی ابراهیمی افزود: جانمایی مناسب این مجتمع تعاونی به دلیل دسترسی آسان به بندرشهید رجایی و قرار گرفتن درمجاورت راه آهن وهمچنین ورودی شهر بندرعباس بسیاری از چالشهای فعلی استقرار عمده فروشان مرکز شهر را رفع خواهد کرد.

وی کاهش مزاحمت های مشاغل صنفی بنکداران، تجمیع صنوف و دسترسی آسان خریداران و مشتریان به محصولات مواد غذایی، ایجاد فرصتهای شغلی جدید و تثبیت و پایداری مشاغل موجود و ایجاد تعاون، همفکری و همکاری در بین صنف بنکداران مواد غذایی را از مزایای این طرح ذکر کرد.

معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی همچنین از بندرصیادی بندرعباس که بعنوان تنها بندر صیادی کشور، صید صنعتی و سنتی را با 300 قایق و 60 لنج صیادی و 135 کشتی صنعتی پشتیبانی می کند، بازدید کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان در خصوص بندر صیادی بندرعباس گفت: از مجموع 22 بندر صیادی استان 15 بندر آن (بیش از 40 درصد) به تعاونی های صیادی واگذار شده است که با مدیریت خوب دو تعاونی صیادی، این مجموعه به صورت شبانه روزی فعالیت دارد.

در این بندر علاوه بر تخلیه صیدصنعتی سالانه 40 هزار تن و مصرف بازار داخلی، پشتیبانی 14 جزیره را برعهده دارد.۹ آذر ۱۳۹۸ ۱۴:۱۰
کد خبر : ۱۷۸,۰۰۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید