دومین جلسه کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه گذاری خراسان جنوبی برگزار شد

دومین جلسه کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه گذاری استان به ریاست استاندار و رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و سایر مدیران عضو کارگروه در محل استانداری خراسان جنوبی برگزار شد.
دومین جلسه کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه گذاری خراسان جنوبی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی، غلامرضا اشرفی سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دبیر گروه کاری اشتغال استان در تشریح گزارش عملکرد استان در اجرای قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری با استفاده از منابع صندوق توسعه ملی گفت: 3302میلیارد ریال مجموع اعتبارات تخصیص یافته به استان بوده است که در چهار بانک عامل کشاورزی، توسعه تعاون، پست بانک و صندوق کارآفرینی امید توزیع شده است.
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ادامه داد: تا کنون 2751میلیارد ریال از این محل جذب شده است که معادل 83درصد کل اعتبارات ابلاغی به خراسان جنوبی در اجرای طرح بوده است.

وی افزود: باقیمانده اعتبارات از محل اشتغال پایدار در مناطق روستایی و شایری 551میلیارد ریال است که با پیگیری های دستگاه های اجرایی مرنبط و همکاری بانکهای عامل در اسرع وقت جذب خواهد شد.
غلامرضا اشرفی از ارسال 3254 طرح به مبلغ درخواستی 5140میلیارد ریال به بانکهای عامل در اجرای طرح خبر داد و افزود: تعداد 2282 طرح به مبلغ 3101 میلیارد ریال و با پیش بینی اشتغال 8756 نفر در بانکها مصوب شدند.

وی تصریح کرد: تا کنون تعداد 2252 طرح به مبلغ 2888 میلیارد ریال از محل اعتبارات اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری در استان پرداخت شده است که پیش بینی می شود 8539فرصت شغلی  پس از بهره برداری از طرح ها در استان بوجود آید.

۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۰۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی |
کد خبر : ۱۷۸,۳۵۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید