مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس خبر داد: راه‌اندازی بنیاد خیرین کارآفرین فارس در آینده نزدیک

نمایشگاه کارآفرینی فارس ( کارا ) پس از سه روز برگزاری موفق ، با تقدیر از کارآفرینان استان و حامیان این نمایشگاه به کار خود پایان داد .
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس خبر داد: راه‌اندازی بنیاد خیرین کارآفرین فارس در آینده نزدیک

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان فارس ، این نمایشگاه به همت نماینده  ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز  ، اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان فارس و همکاری ستاد برگزاری نماز جمعه شیراز ، کانون کارآفرینان ، کمیته امداد ، شهرداری شیراز  ، سازمان فنی و حرفه ای ، پارک علم و فناوری و نیروی انتظامی و در قالب 40 غرفه کارآفرینان استان ، به مدت سه روز در خیابان 9دی ، بست شهید دستغیب برگزار و روز گذشته به کار خود پایان داد .

سهراب مختاری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس نیز در این مراسم طی سخنانی با بیان این که ایجاد اشتغال و کارآفرینی ، یک امر فرابخشی است، تاکید کرد: کارآفرینی نیاز به یک همگرایی جدی در سطح دستگاه های اجرایی و حاکمیتی و همچنین مردم دارد .

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس  گفت: گرچه شاهد بهبود فضای کسب و کار در فارس هستیم اما هنوز تا استانداردهای جهانی فاصله زیادی داشته و نیازمند عزم جدی تر برای رونق کسب و کار و تحقق کارآفرینی هستیم .

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس  تاکید کرد : برای توسعه کارآفرینی باید در سه حوزه شامل آموزش افراد فاقد مهارت و بیکار ، حمایت از افرادی که به دنبال مجوز برای کارآفرینی هستند و کارآفرینان فعلی که با مشکلاتی مواجه اند برنامه ریزی مدونی انجام داد .

مختاری از راه اندازی بنیاد خیرین کارآفرین با مشارکت استاندار  فارس ، نماینده ولی فقیه در استان، شهرداری شیراز ، کمیته امداد و سپاه با محوریت کانون کارآفرینان استان در آینده نزدیک خبر داد .

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس گفت: در این راستا تلاش می شود با استفاده از ظرفیت خیرین استان در کنار سایر امور خیر خواهانه از جمله ساخت مدرسه و بیمارستان ، شرایطی با کمک این عزیزان برای ایجاد اشتغال جدید فراهم شود.

 

۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۵:۰۶
روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان فارس |
کد خبر : ۱۷۸,۴۷۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید