فعالیت سه هزار نفر در هیات ورزش‌های کارگری ایلام

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام گفت: هیات ورزش‌های کارگری این استان دارای سه هزار عضو در ۲۳ رشته ورزشی است.
فعالیت سه هزار نفر در هیات ورزش‌های کارگری ایلام

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام، شکراله شیرخانی اظهارکرد:  استان ایلام با دارا بودن ۷۵ مترمربع سرانه ورزشی دارای ۲ مجموعه ورزشی کارگری است.

وی افزود: مجموعه ورزشی کارگران در شهر ایلام با مساحت ۹۵ هزار متر مربع دارای فضاهای روباز و سرپوشیده از جمله یک سالن چند منظوره، یک چمن طبیعی، یک چمن مصنوعی، زمین ساحلی و یک استخر نیمه کاره است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام یادآور شد: این مجموعه سال ۷۳ احداث و سال ۸۴ به بهره برداری رسید، اما استخر این مجموعه که نیمه کاره است، در سال ۸۹ از محل سفر ریاست جمهوری دوره نهم و دهم و از اعتبارات ملی احداث شد.

شیرخانی با بیان اینکه ۹۰ درصد مجموعه ورزشی کارگری ایلام فعال است، گفت: این استخر ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تاکنون ۱۵ میلیارد ریال برای آن هزینه شده و برای تکمیل نیز نیازمند ۳۰ میلیارد ریال است.

وی به مجموعه ورزشی کارگری در دهلران نیز اشاره کرد و افزود: این مجموعه به عنوان دومین مجموعه ورزشی کارگری در استان با مساحت چهار هزار متر مربع با پیشرفت فیزیکی ۳۰ درصد سال ۹۲ کلنگ زنی شد و تنها دارای یک سالن چندمنظوره است و پنج میلیارد ریال برای آن هزینه شده است.

وی تاکید کرد: هیات ورزش کارگری استان از سال ۹۲ زیر نظر فدراسیون ورزش کارگری قرار گرفت و طی این مدت از نظر تیمی و انفرادی موفقیت هایی نیز کسب کرده است.۱۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۵:۲۶
کد خبر : ۱۷۸,۵۰۴
کلیدواژه ها: ورزش‌ کارگری، توسعه

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید