مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تهران: افراد توانخواه با اراده و پشتکار در اوج خلاقیت قرار دارند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تهران معتقد است: افراد توانخواه گرچه از نظر فیزیکی دچار مشکل هستند، اما بیشتر آنها جزء بهترین انسانهای با ایمانی هستند که با اراده، پشتکار، تلاش و امید والای خویش توانستند در اوج خلاقیت، ابتکار و خوشبختی قرار گیرند.
www.tehran.mcls.gov.ir

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران همزمان با روز جهانی معلولان و در راستای مناسب سازی و ارج نهادن به حقوق شهروندان توانخواه بالابر ویژه معلولان در مجموعه ورزشی کارگران شهرستان دماوند نصب و مورد بهره برداری قرار گرفت.

در مراسمی که به مناسبت روز جهانی معلولان برگزار شد پروانه رضایی بختیاری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در تشریح اقدامات اجرایی روز جهانی معلولین، به استقرار آسانسور ویژه افراد کم توان در چند ساختمان اداره اجرایی تحت مدیریت خود اشاره کرد و افزود: با توجه به اینکه 6  ساختمان از ادارات اجرایی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران فاقد آسانسور بودند. مقرر شد با هدف سهولت در تردد افراد کم توان و پاسخ به نیاز این عزیزان به امکانات جایگزین همچون بالابر ویژه معلولین مجهز شوند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در آستانه روز جهانی معلول، گفت: در جلسات کمیته تکریم ارباب رجوع و صیانت از حقوق مردم جهت شناسایی و رفع نیازهای معلولین و مناسب سازی فضای ادارت مصوباتی جهت اجرا به حوزه پشتیبانی ارجاع شد که از آن جمله می توان به بهره برداری بالابرهای ویژه افراد توانخواه مجموعه ورزشی کارگران شهرستان دماوند و اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شمالشرق تهران و همچنین راه اندازی آسانسور اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان پاکدشت اشاره کرد.

رضایی بختیاری احداث رمپ و نصب تابلوی محل پارک ویژه معلولین را در ورودی ادارات ستادی و اجرایی از دیگر اقدمات انجام شده، برشمرد و افزود: این اقدامات جهت مناسب سازی معابر صورت گرفته و در همین راستا پوستری مختص افراد توانخواه با مضمون "ملاقات حضوری مدیران با افراد کم توان در محل میز خدمت و یا ورودی ساختمان اداره" طراحی و نصب شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در خاتمه ارج نهادن به حقوق شهروندان به خصوص افراد توانخواه را از مهمترین اهداف خود دانست و بیان کرد: ما خود را خادم مردم می دانیم و برای خدمت رسانی به آنها از هیچ کوششی دریغ نمی کنیم.


۱۲ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۱۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |
کد خبر : ۱۷۸,۵۴۰
کلیدواژه ها: روز جهانی معلولان، اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان دماوند، افراد توانخواه

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید