راه اندازی مرکز شتاب دهی و فضای کاری مشترک در استان یزد

شرکت تعاونی شتاب دهنده نوآوری پیشگامان کویر موفق به اخذ مجوزهای مرکز مشاوره و اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی، شتاب دهنده و فضای کاری مشترک از اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد شد.
راه اندازی مرکز شتاب دهی و فضای کاری مشترک در استان یزد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، در این آئین محمد حسین ریاحی با بیان این که بیشتر بیکاران جمعیت استان ما را فارغ التحصیلان دانشگاهی تشکیل می دهند، گفت: باید این فرصت را غنیمت بشماریم چرا که جوانان به عنوان منشاء تحول، خواهند توانست در خدمت توسعه و پیشرفت کشور باشند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد خاطرنشان کرد: شتاب دهنده ها از طریق آموزش، مشاوره، مربی­گری، تامین فضای کاری مشترک، شبکه سازی، معرفی به سرمایه­ گذاران و همچنین تامین بخشی از نیازهای مالی اولیه استارت‌آپ‌ها، موجب تسریع در تولید محصول، ورود به بازار و رشد کسب و کار می شوند.

وی با تاکید بر اینکه پتانسیل و نیروی جوانان می تواند منشاء تحولات اساسی در جامعه باشد افزود: تجربه کشورهای پیشرو در کارآفرینی نشان می دهد که شتاب دهنده ها تاثیر مثبتی بر روی بنیانگذاران کسب و کارها داشته و به آنان کمک کرده تا سریعتر یادبگیرند، شبکه های قدرتمند بسازند و در نتیجه کارآفرینان بهتری شوند.

ریاحی تصریح کرد: از فرصت ها و زیر ساخت هایی که  راه اندازی آن می تواند  به عنوان گامی موثر در حل معضل بیکاری استان  باشد، صدور مجوز های  مربوط به فعالیت های مراکز مشاوره، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی و مراکز شتاب دهنده و فضای کاری مشترک به متخصصین  و صاحبان  دانش است.


۱۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۵:۰۵
روابط عمومی اداره کل |
کد خبر : ۱۷۸,۵۵۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید