در بازدید مسئولان ایلامی از مراکز نگهداری معلولان عنوان شد: مشارکت خیرین برای کاهش مشکلات معلولان ضروریست

همزمان با فرا رسیدن روز جهانی معلولان، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی، رییس و مدیران شورای هماهنگی دستگاه های تابعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی از شرکت تعاونی۳۵۷۲ مرکز جامع درمان و توانبخشی بیماران روانی مزمن(شبانه روزی و پیگیری درمان توانبخشی در منزل) شمیم کوثر در روستای هفت چشمه و مرکز توانبخشی خانواده و کودک کم شنوا آوا ویژه معلولان اداره کل بهزیستی ایلام بازدید کردند.
در بازدید مسئولان ایلامی از مراکز نگهداری معلولان عنوان شد: مشارکت خیرین برای کاهش مشکلات معلولان ضروریست
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، در نخستین بازدید مسئولان با حضور در مرکز شبانه روزی نگهداری بیماران روانی شمیم کوثر ضمن بازدید از بخشهای مختلف این مرکز در جریان خدمات دهی به مددجویان این مرکز قرار گرفتند.

مدیر کل بهزیستی ایلام در حاشیه این بازدید با اشاره به فعالیت 17مرکز شبانه روزی این اداره کل در استان گفت: این مراکز بصورت خصوصی با نظارت این سازمان فعالیت دارند.

زهرا همتی بیان کرد: بهزیستی بابت نگهداری هریک از مددجویان یارانه ماهانه به مراکز پرداخت که جوابگوی 60درصد هزینه نگهداری این افراد است و مابقی باید از سوی خانواده ها تامین که عمده این افراد مشکلات اقتصادی دارند.

وی با تاکید بر ضرورت مشارکت افراد خیر در این زمینه گفت: خوشبختانه از سال گذشته تمامی مددجویان پشت نوبت در مراکز این سازمان پذیرش و نگهداری می شوند.
۱۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۵:۱۰
کد خبر : ۱۷۸,۵۷۸
کلیدواژه ها: روز جهانی معلولان،شرکت تعاونی۳۵۷۲، 17مرکز شبانه روزی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید