درخشش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام در چهارمین سوگواره ملی عکس مسیر سبز

مهدی مظفری در چهارمین سوگواره ملی عکس مسیر سبز در بخش آماتور بر اساس رای هیات داوران مقام سوم را کسب کرد.
درخشش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام در چهارمین سوگواره ملی عکس مسیر سبز

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام در این دوره از جشنواره در مجموع ۴۱۰ اثر از ۱۱۵ عکاس و ۱۴ استان کشور شامل خوزستان، سمنان، کرمانشاه، کردستان، لرستان، همدان، مرکزی، اردبیل، چهارمحال و بختیاری، گلستان، تهران، خراسان رضوی، قم و ایلام ارسال شدند.

این سوگواره در ۲ بخش حرفه ای و آماتوری امسال با مشارکت اداره کل تامین اجتماعی و مدیریت درمان تامین اجتماعی برگزار شد که در نهایت پس از بررسی آثار توسط هیات داوران در مجموع هشت اثر به عنوان برگزیده انتخاب و مورد تجلیل قرار گرفتند.

این آثار با موضوع ثبت تصاویر از حضور معلولان و سالمندان در پیاده‌روی اربعین حسینی ۹۸ و نحوه خدمات‌رسانی سازمان بهزیستی و تامین اجتماعی ارسال شدند.

گفتنی است در این سوگواره حسن نجفی  نیز به طور مشترک با مظفری مقام سوم را در بخش عکاسی کسب کرد.
اختتامیه چهارمین سوگواره ملی عکس مسیر سبز ویژه اربعین حسینی اداره کل بهزیستی استان ایلام همزمان با روز جهانی معلولان با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار ایلام، مدیرکل امور اجتماعی استاندار، مدیران دستگاه‌های تابعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جمعی از معلولان و هنرمندان در سالن اجتماعات اداره کل بهزیستی ایلام برگزار و پرونده این دوره با معرفی برگزیدگان برگزار شد.


۱۳ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۴۵
کد خبر : ۱۷۸,۷۸۶
کلیدواژه ها: چهارمین سوگواره ملی عکس مسیر سبز، ایلام

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید