مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: باید با خرد جمعی در افزایش خدمت رسانی به مردم تلاش کنیم

جلسه شورای اداری استان ایلام با محوریت بررسی عملکرد 8 ماهه اداره کل با حضور شیرخانی مدیرکل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی، آزادی مشاور معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، معاونین و روستای ستادی و شهرستانی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام برگزار شد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: باید با خرد جمعی در افزایش خدمت رسانی به مردم تلاش کنیم

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، جلسه شورای اداری استان ایلام با محوریت بررسی عملکرد 8 ماهه اداره کل با حضور شیرخانی مدیرکل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی، آزادی مشاور معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، معاونین و روستای ستادی و شهرستانی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام برگزار شد.

شیرخانی در این جلسه گفت: جلسات شورای اداری با هدف ارزیابی واحدهای ستادی و همچنین بررسی نحوه عملکرد ادارات شهرستانی برگزار می شود.

وی ادامه داد: ما باید با خرد جمعی در افزایش خدمت رسانی به مردم تلاش کنیم و این امر زمانی میسر خواهد شد که تلاش همکاران موجب اصلاح و تسهیل فرآیندهای اداری در بخش های مختلف شود.

وی ضمن تاکید بر نظارت عملکرد معاونین و ادارات شهرستانی گفت: از معاونین و روسای شهرستانی انتظار دارم در پیگیری و نظارت بر انجام امور محوله در حوزه های تحت مدیریت خود تلاش  بیشتری کنند.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی ایلام ادامه داد: مدیران به خلاقیت و نوآوری در فعالیت های کاری توجه ویژه داشته باشند و نوع مدیریت باید به گونه ای باشد که مدیر احساس درونی خود لذت‌بخش باشد

شیرخانی گفت: با توجه به تاکید مقام عالی وزارت مبنی بر رعایت صرفه جویی و پرهیز از هرگونه اسراف، بر ضرورت ایجاد هدفنمد کردن ماموریت های کارکنان و کاهش هزینه های اداه کل تاکید کرد.۱۹ آذر ۱۳۹۸ ۱۴:۴۶
کد خبر : ۱۷۸,۹۸۶
کلیدواژه ها: شورای اداری،مشاور معاون وزیر،خرد جمعی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید