مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل: شفافیت و افزایش سرعت از مهمترین مؤلفه‌های دولت الکترونیک هستند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت:شفافیت، افزایش سرعت و کاهش بروکراسی از مهمترین مولفه های ساختار دولت الکترونیک در ارایه خدمات به مشتریان هستند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل: شفافیت و افزایش سرعت از مهمترین مؤلفه‌های دولت الکترونیک هستند

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل، قاسم رحیمی در جلسه توسعه دولت الکترونیک این اداره کل بر ضرورت ارتقا خدمات الکترونیکی تاکید کرد و گفت: در سال های اخیر گام های موثری در جهت ارائه خدمات الکترونیکی به مخاطبین برداشته شده است.

وی معتقد است: گاهی مشاهده می شود سامانه های الکترونیکی به دلیل عدم جامعیت، بروکراسی اضافی را متحمل سیستم اداری می کنند.

وی با اشاره به  راه اندازی سامانه اطلاعات واحدهای کارگری در استان تصریح کرد: با این سامانه ، یک بانک اطلاعاتی قوی از واحدهای تولیدی استان شکل خواهد گرفت.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل عنوان کرد: با راه اندازی سامانه اطلاعات واحدهای کارگری تمامی اطلاعات واحدهای تولیدی به صورت یکپارچه قابل مشاهده و رصد خواهد بود.

وی تصریح کرد: با شروع به کار سامانه سابک و ثبت اطلاعات بازرسی های انجام شده از واحدهای کارگری و شکل گیری یک پایگاه داده قوی کمک مهمی به مراجع حل اختلاف در جهت صدور آرا در شکایات کارگری و کارفرمایی خواهد شد.

رحیمی خاطرنشان کرد: در طراحی سامانه های الکترونیکی با مطالعه و پیش امکان سنجی  به جای کارایی به دنبال اثر بخشی و خروج از روزمرگی و فرایندهای زائد هستیم.

۱۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۳:۵۹
سامانه ساوک |
کد خبر : ۱۷۹,۴۷۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید