معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد: اجرای کامل دولت الکترونیک

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به حجم زیاد میزان انجام کار و مراجعان به اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان تهران گفت: به همین منظور بایستی در اجرای کامل دولت الکترونیک، به کارگیری کامل سامانه جامع روابط کار و دیگر سامانه های الکترونیکی حوزه های مختلف اهتمام داشته باشیم.
www.tehran.mcls.gov.ir

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران، جلسه شورای اداری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با حضور غلامرضا پناه معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، پروانه رضایی بختیاری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران، مدیران کل حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اعضای این شورا برگزار شد.
غلامرضا پناه معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن ابراز خرسندی از حضور خود و هیئت همراه در نشست شورای اداری استان تهران، گفت: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران دارای حجم زیادی از مراجعان است که پاسخگویان آنها باید حرفه ای و متخصص باشند. در حوزه تعاون بایستی کارکنان استان تهران با دقت نظر بیشتری انجام وظیفه کنند.
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی میزان انجام کار در استان تهران را پرحجم و حدود یک چهارم کشور ارزیابی کرد و افزود: تعداد کارکنان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی این استان نسبت به تعداد شهرروندان و همچنین  تعداد بازرسین کار آن نسبت به کارگاه‌های موجود تناسب ندارد .

در ابتدای این جلسه پروانه ‌رضایی بختیاری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران،گفت: این اداره کل با 620 نفر کارمند دارای ۲۲ اداره است که از این تعداد ۲۱ اداره آن اجرایی است. در شهرستان های استان تهران 16 اداره و در سطح شهر تهران 5 اداره به مردم عزیز خدمت رسانی می کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران گفت: انجام کار در تهران چند برابر استان های دیگر سختی دارد چرا که وسعت کار در استان تهران بسیار گسترده است.
پروانه ‌رضایی بختیاری اشتغال در تهران را با توجه به مهاجر پذیر بودن آن، متفاوت از سایر استانها دانست و تاکید کرد: در استان تهران هرچقدر مشاغل بیشتری ایجاد شود؛ به میزان چند برابر آن به تعداد افراد جامعه بیکار افزوده می شود. زیرا وقتی یک مهاجر در تهران مشغول بکار شود؛ معمولا چند نفر از بستگانش هم به توصیه او جهت اشتغال راهی پایتخت خواهند شد. با این حال در سال گذشته ما در زمینه ایجاد مشاغل خانگی رتبه اول کشور را کسب کردیم.

۱۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۴:۵۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |
کد خبر : ۱۷۹,۴۹۶
کلیدواژه ها: جلسه شورای اداری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران، غلامرضا پناه معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، پروانه رضایی بختیاری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید