مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان خبر داد: حمایت مالی از پایان نامه ها و طرح های پژوهشی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان از حمایت مالی این اداره کل از پایان نامه ها و طرح های پژوهشی مرتبط با موضوعات حوزه تعاون و کار خبر داد.
1
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان، سعید مازندرانی در حاشیه افتتاح نمایشگاه هفته پژوهش در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان اظهار کرد: در دنیای امروز، دانایی یکی از محور‌ها و شاخص‌های اصلی پیشرفت و تعالی هر جامعه به شمار می‌رود.

وی افزود: موفقیت و توسعه پژوهش در هر جامعه نیازمند گسترش رویکرد پژوهشی در آن جامعه است یعنی نسبت به موضوع‌های گوناگون باید نگاهی مبتنی بر پژوهش داشته باشیم.

مازندرانی تصریح کرد: کسانی که در فعالیت‌های خود رویکردی پژوهشی دارند، پیش از هر گونه تصمیم به مطالعه وضعیت موجود پرداخته و با تجزیه و تحلیل مشاهدات خود به بهترین راهکار‌ها می‌اندیشند و تلاش می‌کنند تا از نتایج آثار سایر پژوهشگران نیز به نحو شایسته‌ای بهره گیرند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان تاکید کرد: رویکرد پژوهشی به قشر یا گروه خاصی محدود نشده و زمانی سرچشمه اثر خواهد بود که در سطوح و امور گوناگون جامعه تسری یافته باشد.
وی خاطرنشان کرد: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آمادگی دارد تا از پایان نامه ها و طرح های پژوهشی مرتبط با موضوعات حوزه تعاون و کار پژوهشگران، حمایت مالی کند.

در نمایشگاه امسال دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و سازمان ها و نهادهای استان گلستان، دستاوردهای پژوهشی خود را در ۳۰ غرفه در معرض دید عموم قرار دادند که اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان نیز آثار پژوهشی خود را به معرض نمایش گذاشت.

گفتنی است: این نمایشگاه تا روز چهارشنبه ۲۰ آذر ماه در پردیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان، دایر است.

در مراسم افتتاحیه هفته پژوهش و فناوری استان گلستان، پژوهشگران، فناوران و دانش آموزان برتر استان گلستان در سال ۱۳۹۸ معرفی و تجلیل شدند.۱۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۴:۳۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان |
کد خبر : ۱۷۹,۵۶۴
کلیدواژه ها: تعاون کار گلستان

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید