کسب رتبه برتر اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز در آموزش کارکنان دستگاههای اجرایی استان

همایش رابطین آموزشی دستگاههای اجرایی استان البرز به میزبانی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی در اتاق تعاون استان البرز برگزار و از اداره کل تعاون،کار وفاه استان البرز به عنوان دستگاه برتر در آموزش کارکنان در بین دستگاههای اجرایی البرز تقدیر شد.
کسب رتبه برتر اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز در آموزش کارکنان دستگاههای اجرایی استان
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز، در ابتدای این همایش زهرا عربشاهی رئیس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان البرز در خصوص سیاستهای آموزشی استان و نیز اهمیت آموزش در توانمندسازی کارکنان دستگاههای اجرایی دولت در جهت بهره وری،‌ پویایی در عملکرد و ارائه خدمات تخصصی به مردم ایراد سخن نمود.

در ادامه مراسم زهرا احمدی پور رئیس مرکز آموزش مدیریت دولتی کشور نیز ضمن تشریح راهبردهای این مرکز در جهت ارائه آموزشهای مدیریتی در سطح کشور و اهمیت توانمند سازی مدیران و کارکنان دولت در جهت ارائه بهترین خدمت به مردم گفت :‌نظام اداری کشور حلقه واسط مردم و حاکمیت است و این سیستم در صورتی که موفق و با تدبیر عمل کند، اعتماد عمومی افزایش یافته و سطح امیدواری در جامعه افزایش می‌یابد.

وی بیان کرد: مأموریت اصلی مرکز آموزش مدیریت دولتی توسعه دانش تخصصی مدیران و کارکنان دولت و افزایش مهارت‌های عملی آنان است و این مهم بخش باارزشی را از زنجیره فرآیند مدیریتی کشور تشکیل می‌دهد.

رئیس مرکز آموزش مدیریت دولتی کشور اضافه کرد: رفتارهای سازمانی نظام مند راه دستیابی به توسعه اقتصادی و اجتماعی است و مدیران باید مسائل کلان کشور را شناخته و بر مبنای آن برای آینده کشور برنامه‌ریزی کنند زیرا بالا بردن قدرت تدبیر مدیریتی می تواند در هر شرایطی که کشور در آن قرار  می گیرد تهدیدها را تبدیل به فرصت نماید و در جهت توسعه همه جانبه کشور موثر باشد.

در این همایش همچنین یحیی رمضانی مدیر دفتر آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری نیز وضعیت اموزش وپژوهش در استان و مولفه های مهم اجرایی حوزه آموزش کارکنان دولت در استان و راهبردهای سازمان مدیریت استان در جهت توانمند سازی کارکنان دولت در البرز را تشریح نمود.

در پایان از حسین فلاح نژاد سرپرست اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز به عنوان مدیرکل دستگاه برتر در حوزه آموزش کارکنان دستگاههای اجرایی ونیز زهرا گلکار مسئول آموزش این اداره کل به عنوان رابط آموزشی برتر با اهدای لوح تقدیر از سوی رئیس سازمان برنامه وبودجه ورئیس مرکز مدیریت دولتی کشور تجلیل بعمل آمد .

همچنین در این مراسم از ادارات کل بهزیستی ، دادگستری، اقتصاد و دارایی ونیز دانشگاه علوم پزشکی ،صنعت معدن تجارت نیز بعنوان دستگاههای برگزیده استان تجلیل بعمل آمده و شرکت مجتمع فنی مهد پردا پژوهان البرز در جهت ارائه آموزشهای تخصصی به کارمندان استان وهمکاری با سازمان مدیریت مورد تقدیر قرار گرفت.


۱۹ آذر ۱۳۹۸ ۱۴:۳۴
روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز |
کد خبر : ۱۷۹,۵۸۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید