مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان: مسئولیت فرصتی برای خدمتگذاری است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان پذیرش مسئولیت در نظام اسلامی را فرصتی برای خدمتگذاری بیشتر و امانتی الهی عنوان کرد.
1
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان، سعید مازندرانی در آیین معارفه سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی علی آبادکتول اظهار کرد: مسئولیت در نظام جمهوری اسلامی به عنوان امانت و فرصت برای خدمتگذاری بیشتر است و قبول مسئولیت در نظام اسلامی یعنی قبول زحمت بیشتر.

وی مسئولیت‌ها در نظام اسلامی را امانت الهی دانست و اضافه کرد:‌ باید با تلاش برای رفع مشکلات مردم این امانت را به درستی حفظ کرده و به مسئولان بعدی واگذار کنیم.

مازندرانی تصریح کرد: وظایف اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بسیار گسترده است و نقش تاثیرگذاری در بخش های مختلف دارد که ارتباط تنگاتنگ با مردم به ویژه اقشار آسیب پذیر یکی از ویژگی های مهم در حوزه تعاون و کار است لذا انتظارات مردم، مسئولیت در این حوزه را برای ما سنگین تر می کند.

وی خاطرنشان کرد: شهرستان علی آباد کتول به لحاظ رشد شاخص های ارزیابی جزء شهرستان های خوب و فعال است و این روند باید با تلاش مضاعف حفظ شود.

در این مراسم سعید پوراسفندیاری به عنوان سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی علی آباد کتول معرفی و از تلاش های محمد سرگلزایی قدردانی شد.۱۹ آذر ۱۳۹۸ ۱۳:۰۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان |
کد خبر : ۱۷۹,۸۲۴
کلیدواژه ها: تعاون کار گلستان

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید