مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: تعلیم و تربیت کودکان امروز، در سایه مربیانی دلسوز، متعهد و خدوم دست یافتنی است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: تعلیم و تربیت کودکان امروز، در سایه مربیانی دلسوز، متعهد و خدوم دست یافتنی است.
نشست مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه با مدیران انجمن صنفی مهد کودک های کرمانشاه

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه،  مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در نشست با اعضای هیات مدیره انجمن مهد کودک های استان کرمانشاه با اشاره به اینکه تعلیم و تربیت کودکان امروز در سایه مربیانی دلسوز، متعهد و خدوم دست یافتنی است، عنوان کرد: نقش مربیان به ویژه در مهدهای کودک بسیار حائز اهمیت است و شخصیت افراد در این مقطع از زمان شکل می گیرد و سهم مربیان به عنوان والدین دوم جایگاهی با اهمیت دارد.

حسن عزیزی ادامه داد: خردسالی حیاتی ترین مرحله تکامل شخصیت انسان و تاثیر گذارترین دوره شکل گیری درک صحیح از مسائل مربوط به سلامتی، رفتار اجتماعی و آموزش است و ضروری است به کودکانی که شخصیت شان در این محیط ها کامل می شود توجه ویژه شود.
گفتنی است: در این نشست رئیس و اعضای هیات مدیره انجمن مهد کودک های استان مسائل و مشکلات حوزه کاری خود از جمله درخواست تسهیلات به منظور بروز رسانی تجهیزات مکان مهد کودک را مطرح کردند.

۲۵ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۲۹
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه |
کد خبر : ۱۷۹,۹۴۶
کلیدواژه ها: انمجن صنفی مدیران مهد های کودک استان کرمانشاه

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید