نمایشگاه هفته پژوهش در دانشگاه شیراز گشایش یافت

نمایشگاه هفته پژوهش در دانشگاه شیراز با حضور فعال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس گشایش یافت.
نمایشگاه هفته پژوهش در دانشگاه شیراز گشایش یافت

به گزارش روابط عمومی اداره  کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس، سهراب مختاری مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس در این باره گفت : واحد ترویج ، آموزش و پژوهش این اداره کل در  حوزه های مختلف اعم از تعاونی ها، کارکنان اداره، کارآفرینان، کارگران، جویندگان کار،  شرکای اجتماعی فعالیت می‌کند.
مختاری بیان کرد: واحد تحقیقات و پژوهش  این اداره کل برنامه ریزی لازم برای ایجاد موسسه آموزشی پژوهشی دانشگاه تعاون کار و رفاه اجتماعی نموده و  در حال انجام است. در راستای  جمع آوری و تجزیه و تحلیل اطلاعات در زمینه های اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی و حمایت از طرح های تحقیقاتی فعالیت دارد که در سال جاری از پایان نامه  و طرح های تحقیقاتی مرتبط بامحورهای پژوهشی این اداره کل حمایت کرده است.

مختاری  افزود: فعالیت های اداره آموزش، تحقیقات و ترویج، آموزش به جامعه هدف، به صورت حضوری و مجازی است و با هدف ترویج فرهنگ  کار و تعاون اقدام به  برگزاری جشنواره ها، همایش ها، بازدید از تعاونی‌ها، مشاوره تخصصی، چاپ نشریات و مشارکت در تولید برنامه های رادیویی و تلویزیونی اقدام نموده است.

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی فارس گفت: در شش ماهه اول سال جاری، نسبت به آموزش 25400 نفر ساعت کارمندان به صورت حضوری، در حوزه تعاونی ها 30 هزار نفر ساعت به صورت مجازی و  60 هزار نفر ساعت به صورت حضوری ، آموزش پیشگیری از آسیب های اجتماعی و مهارت های اجتماعی  کارگران و کارفرمایان 25 هزار نفر ساعت،  آموزش ایمنی کارگران و کارفرمایان و مسئولین ایمنی در راستای کاهش حوادث ناشی از کار 90 هزار نفر ساعت اقدام کرده است.
مختاری در پایان تصریح کرد: برابر ارزیابی های صورت گرفته در شش ماهه اول سال جاری، آموزش و پژوهش این اداره کل  150 درصد رشد عملکرد  داشته است.

۲۰ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۲۰
روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان فارس |
کد خبر : ۱۷۹,۹۶۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید