مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: حفظ کرامت مردم و پایداری بنگاه های اقتصادی از اولویت های ماست

مدیرکل تعاون، کار ور فاه اجتماعی خراسان رضوی گفت: حفظ کرامت مردم و پایداری بنگاه های اقتصادی از اولویت های این اداره کل است.
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: حفظ کرامت مردم و پایداری بنگاه های اقتصادی از اولویت های ماست
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی،محمد سنجری در سفری یک روزه به شهرستان نیشابور در دیدار و گفت و گوی صمیمی با پرسنل، نحوه ارائه خدمات رسانی به مردم را از نزدیک مشاهده و در خصوص رسیدگی و راهنمایی مطلوب مراجعان مواردی را متذکر شد.
وی در جلسه ای با کارکنان این اداره گفت: امروز شرایط به گونه ای است که همه می بایست بر حفظ و جایگاه مردم و کاستن از دغدغه های آنها تلاش کرده و تمام توان خود را در جهت حفظ و پایداری بنگاه های اقتصادی بکار گرفته و بر حفظ اشتغال توجه ویژه ای داشته باشیم.
وی افزود: اعتقاد دارم از شرایط جنگ اقتصادی با موفقیت عبور خواهیم کرد به همین دلیل ما باید بر اساس تعهد و هدف گذاری صورت گرفته کارها را بدرستی مدیریت کنیم.
سنجری بر همدلی ،رفاقت و همکاری در رعایت حقوق شهروندی و خدمت سریع و شفاف به مردم تاکید کرد و گفت: خروجی رفتار ما باید به رضایت ارباب رجوع منجر شود و تمامی کارکنان باید مشکلات جامعه کارگری و کارفرمایی را با جدیت پیگیری و رصد کنند. 
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی معتقد است: باید به گونه ای برنامه ریزی کنیم که بتوان از تمامی ظرفیت ها و پتانسیل ها موجود به درستی استفاده کرد.
وی همچنین بر نظارت بر عملکرد کاریابی ها تاکید کرد و افزود: یکی از مسائل مهم در واگذاری ها جلوگیری از سو استفاده و سلامت کار کاریابی ها در بحث اشتغال مجدد و اشتغال پنهان است و خاتمه کار باید رضایت حداکثری ارباب رجوع را در پی داشته باشد. 
 
۲۰ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۳۷
کد خبر : ۱۷۹,۹۷۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید