معاون اشتغال اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: اجرای طرح توانمندسازی زنان سرپرست خانوار نرخ اشتغال بانوان را بهبود می‎بخشد

معاون کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: اجرای طرح توانمندسازی زنان سرپرست خانوار نرخ اشتغال بانوان را بهبود می‎بخشد.
معاون اشتغال اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: اجرای طرح توانمندسازی زنان سرپرست خانوار نرخ اشتغال بانوان را بهبود می‎بخشد
به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی، اربابی معاون کارآفرینی و اشتغال به همراه رییس اداره اشتغال این اداره کل و نمایندگانی از استانداری و جهاد دانشگاهی از طرح های مشاغل خانگی روستای رویین واقع در شهرستان اسفراین بازدید کردند.
اربابی در حاشیه این بازدید گفت: طرح توانمندسازی اقتصادی بانوان سرپرست خانوار با همکاری استانداری ، جهاد دانشگاهی استان و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دست اجراست.  
وی اظهار کرد: این طرح علاوه بر رعایت حقوق زنان، در میزان سلامتی، رفاه، آسایش، رشد اقتصادی و کاهش فقر موثر است و هدف از اجرای آن افزایش توانایی اقتصادی زنان است .
معاون کارآفرینی و اشتغال با ارزیابی مطلوب طی بازدیدهای صورت گرفته از اجرای طرح توانمندسازی زنان سرپرست خانوار در استان، خاطرنشان کرد: امید می‌رود با اجرای صحیح این طرح نرخ اشتغال بانوان استان در آینده نزدیک تغییر پیدا کند.
۲۵ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۱۹
روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی |
کد خبر : ۱۸۰,۰۳۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید