هفت واحد تولیدی تا پایان امسال در زنجان به بهره‌برداری می‌رسد

استاندار زنجان گفت: هفت واحد تولیدی با حجم سرمایه‌گذاری ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان تا پایان امسال در این استان به بهره برداری می‌رسد.
هفت واحد تولیدی تا پایان امسال در زنجان به بهره‌برداری می‌رسد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان فتح الله حقیقی  در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان زنجان که با حضور مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور در محل شرکت ایران ترانسفو برگزار شد، افزود: همه جلسات این کارگروه در محل کارخانه ها و واحدهای تولیدی تشکیل شده و اگر مشکل یک واحد در استان حل نشده است، پیگیر حل مسائل آن از مرکز شده ایم.

وی به وضعیت کارخانه روغن نباتی جهان اشاره کرد و ادامه داد: این کارخانه اکنون مشغول تولید است اگر چه میزان تولید آن باید بیشتر از میزان فعلی باشد.

حقیقی با بیان اینکه تعطیل نشدن واحدهای تولید در استان نشانگر وضعیت خوب تولید در استان است، اظهارکرد: این موضوع در نتیجه فعالیت خوب کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید و پیگیری مدیران استان است.

استاندار زنجان در بخش دیگری از سخنان خود به برخی شاخص های استان در حوزه های مختلف اشاره کرد و گفت: صدور مجوز برای تاسیس واحدهای تولیدی و صنعتی در هفت ماهه سال جاری در استان نسبت به سال گذشته ۴۴ درصد رشد داشت که این رقم در میانگین کشوری ۱۶ درصد است.
وی افزود: علت این رشد این است که زنجان در شاخص امنیت سرمایه گذاری، رتبه سوم را در بین استان های کشور دارد.
حقیقی اظهار کرد: در میزان جوازهایی که تبدیل به پروانه بهره برداری شده اند نیز طی هفت ماهه امسال نسبت به سال گذشته ۲۳ درصد رشد داشته که این رقم در کشور ۸ درصد است.

۲۴ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۵
کد خبر : ۱۸۰,۱۷۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید